Przejdź do treści

Anty-poradnik dla zakochanych

W sieci widnieje wiele poradników dla zakochanych. O tym jak pielęgnować miłość, jak rozkochać w sobie innych. Mnóstwo naprawdę mnóstwo porad, które czasami bywają bardzo przydatne. Miłość nie jest łatwą sprawą i dla każdego z nas bywa czymś zupełnie innym. Są jednak sytuacje, które w dużym stopniu mogą zniszczyć nawet tą najpiękniejszą miłość. Wtedy nie zostaje nam nic innego jak rozwód. Lepiej nie iść w tym wszystkim sama i skorzystać z fachowej pomocy https://rozwodznim.pl. Poradnik dla zakochanych, czyli czego nie robić w związkach.

Anty- poradnik dla zakochanych – czyli jak zniszczyć miłość

  • Zawsze mów tylko miłe rzeczy drugiej połówce. Nawet jeśli wiąże się z kłamaniem prosto w oczy. Szczerość jest przereklamowana. Lepiej żyć w pięknej mydlanej bańce
  • Mniej swoje tajemnice, ukochana osoba nie musi wiedzieć przecież wszystkiego. Posiadanie na boku drugiej osoby ? A czemu nie ? Jeśli się nie dowie, to nie ma problemu. A może mroczne rodzinne sekrety, chore fobie o których nikt nie może wiedzieć ? Miłość bez tej nutki tajemnicy, jest przecież za nudna.
  • Żądaj od ukochanej osoby ciągle więcej i więcej. Bo jeśli ktoś kocha, to zrobi dla nas wszystko ! Nic nie liczy się tak bardzo jak nasze szczęście, prawda ?
  • Po sakramentalnym ,,tak”nie trzeba się już starać. Stara zasada jak świat, jeśli już miłość została zaprzysiężona, jest już nie zwyciężona i nie trzeba już nic robić dalej.
  • Kochaj tylko wtedy gdy się to opłaca. Twoja ukochana osoba ma problemy ? Jest chora, potrzebuje pomocy ? Lepiej sobie dać spokój i wybrać związek łatwy i bez problemów. Wtedy miłość sama się pojawi.
  • Każdą miłość można kupić. Jeśli chcesz by ktoś Cię pokochał, pokaż danej osobie ile cyferek znajduje się na stanie konta bajkowego. Im więcej, tym większa miłość i oddanie, ukochanej osoby.

A jaki według Was jest najlepszy sposób by ,,zniszczyć” miłość

4 komentarze do “Anty-poradnik dla zakochanych”

  1. Pingback: Sierpień 2021 -lifestyle — Naturalnie Piękna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.