Anty-poradnik dla zakochanych

W sieci widnieje wiele poradników dla zakochanych. O tym jak pielęgnować miłość, jak rozkochać w sobie innych. Mnóstwo naprawdę mnóstwo porad, które czasami bywają bardzo przydatne. Miłość nie jest łatwą sprawą i dla każdego z nas bywa czymś zupełnie innym. Są jednak sytuacje, które w dużym stopniu mogą zniszczyć nawet tą najpiękniejszą miłość. Wtedy nie zostaje nam nic innego jak rozwód. Lepiej nie iść w tym wszystkim sama i skorzystać z fachowej pomocy https://rozwodznim.pl. Poradnik dla zakochanych, czyli czego nie robić w związkach.

Anty- poradnik dla zakochanych – czyli jak zniszczyć miłość

 • Zawsze mów tylko miłe rzeczy drugiej połówce. Nawet jeśli wiąże się z kłamaniem prosto w oczy. Szczerość jest przereklamowana. Lepiej żyć w pięknej mydlanej bańce
 • Mniej swoje tajemnice, ukochana osoba nie musi wiedzieć przecież wszystkiego. Posiadanie na boku drugiej osoby ? A czemu nie ? Jeśli się nie dowie, to nie ma problemu. A może mroczne rodzinne sekrety, chore fobie o których nikt nie może wiedzieć ? Miłość bez tej nutki tajemnicy, jest przecież za nudna.
 • Żądaj od ukochanej osoby ciągle więcej i więcej. Bo jeśli ktoś kocha, to zrobi dla nas wszystko ! Nic nie liczy się tak bardzo jak nasze szczęście, prawda ?
 • Po sakramentalnym ,,tak”nie trzeba się już starać. Stara zasada jak świat, jeśli już miłość została zaprzysiężona, jest już nie zwyciężona i nie trzeba już nic robić dalej.
 • Kochaj tylko wtedy gdy się to opłaca. Twoja ukochana osoba ma problemy ? Jest chora, potrzebuje pomocy ? Lepiej sobie dać spokój i wybrać związek łatwy i bez problemów. Wtedy miłość sama się pojawi.
 • Każdą miłość można kupić. Jeśli chcesz by ktoś Cię pokochał, pokaż danej osobie ile cyferek znajduje się na stanie konta bajkowego. Im więcej, tym większa miłość i oddanie, ukochanej osoby.

A jaki według Was jest najlepszy sposób by ,,zniszczyć” miłość

Możesz również polubić

4 komentarze

 1. Kathy Leonia

  ja często śledzę różne memy o związkach i relacjach damsko-męskich. I niestety często gęsto nie jest tak że jedna strona jest tylko winna tylko obie

  1. Marzena

   O tak ! Masz rację, tak samo o związek powinny obie osoby dbać 🙂

 2. Barbara

  Obojętność to najlepsza metoda na zniszczenie miłości.

Dodaj komentarz