Etykiety samoprzylepne – sposób na organizację

etykiety na produkty

Etykiety samoprzylepne, są coraz częściej stosowane w gospodarstwach domowych. Dzięki nim, w prosty i łatwy sposób możemy oznaczyć wybrane produkty, zapewniając przy tym większy ład i porządek. Z etykiet korzystają głównie maniacy czystości, którzy lubią mieć wszystko jak należy zorganizowane. Etykiety nie są tylko sposobem na oznaczenie przedmiotu, możemy za pomocą nich, nadać produktom wyjątkowego charakteru. Możliwości zastosowania etykiet w domu jest naprawdę wiele, ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Przykładowo https://etykieta.info.pl/etykiety-na-produkty/ możemy zaprojektować samodzielnie, nadając odpowiedni kształt i wielkość etykiecie. Możemy również polecić stworzenie wzoru specjalistą, pomogą również wybrać najlepszą opcję etykiety. A wybór oczywiście jest ogromny, dużą popularnością cieszą się zwłaszcza etykiety na rolce, są one docenianie zwłaszcza w przypadku gdy musimy oznaczyć większą ilość produktów.

Etykiety samoprzylepne – do czego można je wykorzystać ?

 • Do oznaczania przetworów domowych, naklejając je zarówno na słoiki jak i butelki szklane a nawet plastikowe
 • Etykiety idealnie wkomponują się do oznaczania produktów do sprzedaży hand made, przykładowo na miejskich jarmarkach.
 • Dzięki etykieta możemy zorganizować przestrzeń w domu, naklejając je chociażby w szafie. Dzięki oznaczeniom, łatwiej i szybciej znajdziemy to co akurat potrzebujemy.
 • Etykiety na produkty są niezastąpione w wyprawce szkolne lub przedszkolnej. Odpowiednio oznaczone przedmioty, ułatwią ich organizację jak i znalezienie w razie zguby.
 • Na przyjęcia małe i duże, etykiety są świetnym pomysłem na oznaczanie indywidualnych naklejek na butelki. Stosowane zwłaszcza na weselach, jako ozdoba dla tak zwanej wódki weselnej.
 • Etykiety są również niezastąpione w organizacji dokumentów
 • Jeśli prowadzisz firmę, etykiety samoprzylepne będą świetnym uzupełnieniem opakowań do wysyłki. Własne logo firmowe, lub inne ważne informacje, w prosty i szybki sposób naklejone gdzie tylko chcemy

Możesz również polubić

5 komentarzy

 1. Barbara Elżbieta

  Do przetworów to by mi się przydało. Ostatnio zrobiłam tyle sałatek warzywnych że pasuje to jakiś oznaczyć, datami, czy ostrością smaku.

  1. Marzena

   Zazdroszczę takich zapasów 😀

 2. Gosia

  Bardzo podobają mi się takie etykiety:)

 3. Agnieszka+Kaniuk

  Ja również używam tego typu etykiet.

 4. granivera

  Znam stronę 🙂 Używałam ostatnio do zrobienia naklejek na przetwory 🙂

Dodaj komentarz