Strona główna » Naszyjnik ze stali chirurgicznej – czy warto kupić ?

Naszyjnik ze stali chirurgicznej – czy warto kupić ?

Naszyjnik ze stali chirurgicznej

Naszyjnik ze stali chirurgicznej, jest zdecydowanie znacznie tańszą alternatywą dla naszyjników z złota czy też srebra. Czy mimo niskiej ceny, ma również niską jakość ? Nad tym można by dyskutować, bo zdecydowanie stal chirurgiczna ma więcej zalet, które warto znać. Dlaczego warto sięgać zatem po biżuterie ze stali chirurgicznej ? Ciekawych zapraszam dalej

Biżuteria ze stali chirurgicznej – czym się wyróżnia ?

Główną według mnie zaletą stali chirurgicznej jest znacznie mniejsza podatność na występowanie alergii skórnych. Dlatego jeśli nie możecie nosić kolczyków lub innej biżuterii, warto spróbować właśnie stali chirurgicznej, zanim całkowicie zrezygnujemy z noszenia biżuterii. Kolejną zaletą jest to, że taka biżuteria nie rdzewieje ani nie czarnieje z biegiem czasu użytkowania. Co niestety zdarza się przy produktach ze srebra lub złota. Warto wspomnieć, że stal chirurgiczna jest po prostu bardzo trwała, jest znacznie bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne czy porysowania nawierzchni. Biżuteria ze stali chirurgicznej wygląda tak samo jak srebro, widocznie różni się tylko oznaczeniami prób na produktach. Możemy wyróżnić kilka rodzai stali chirurgicznej w zależności od zawartości pierwiastków. Najlepszym stopem metali jest stal chirurgiczna 316L, cechuje się najwyższą jakością, co zawdzięcza zawartości niklu i chromu. Taka biżuteria daje nam wiele możliwości, można wykończyć ją na różne sposoby, nadać różnych kształtów lub poddać procesowi platerowania i nadać pokryć ją warstwą złota.

Naszyjnik ze stali chirurgicznej gdzie kupić ?

Biżuterię ze stali chirurgicznej, najlepiej kupić u jubilera lub innych sprawdzonych dostawców. Jeśli szukacie biżuterii w dobrej cenie i tworzonej z pasją to polecam zajrzeć https://www.gal-art.pl/category/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-naszyjniki/f__imie . Sklep posiada bardzo duży asortyment na różne okazje, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Do mody wróciły znów naszyjniki z imionami, są najczęściej kupowane zwłaszcza w ramach prezentów dla bliskiej osoby.

Inne posty

4 thoughts on “Naszyjnik ze stali chirurgicznej – czy warto kupić ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *