Co na dzień dziadka ?

co na dzień dziadka

Co na dzień dziadka ? To jest pytanie, które ostatnio część z nas zaczyna się zadawać. Dzień Dziadka czy też Dzień Babci, to wyjątkowy czas, zarówno dla dzieci, wnuków jak i rodziców. W tych symbolicznych dniach, staramy się odwdzięczyć seniorom naszego rodu za to, że po prostu są. Ostatnie lata w szczególności pokazały nam, jak cenna jest rodzina i jak kruche może być ludzkie życie w obliczu z pandemią. Dlatego najlepszym prezentem na dzień dziadka, jest po prostu podarowanie czasu i spędzeniu jak najwięcej czasu z sobą. Zwykłą rozmowa, wspólny spacer czy nawet telefon, warto dawać znać ukochanym, że ciągle są dla nas tak ważni. Niestety nie zawsze mamy taką możliwość, są jednak sposoby by w inny sposób podziękować dziadkom za ich opiekę i ich obecność. W przedszkolach czy też szkołach, dzieci szykują się na występy. Maluchy z zapałem robią laurki i upominki. A my ? No cóż możemy podarować upominek i to nie byle jaki.

Luksusowe zegarki męskie ? Czy to toby wybór ?

Można by w pierwszej chwili pomyśleć, że kupno drogiego zegarka to nie koniecznie doby wybór. Przecież jest tyle innych przydatnych rzeczy, za które wydamy mniej pieniędzy. Z drugiej strony, dlaczego nie ? Mężczyźni starszego już wieku, doskonale już umieją docenić jakość rzeczy., znają się na tym co dobre lepiej od nas samych. Większość z nich w czasach swojej młodości, nie myślało nawet o tym by kupić sobie coś drogiego. A jak już kupowało się coś konkretnego, to służyło na lata. Liczył się, tak naprawdę każdy pieniądz. Ważniejsza zawsze była rodzina, dom i dzieci. Można bo powiedzieć, że wielu dziadków ma tak do dzisiaj. Najpierw myślą o wszystkich, dopiero później o sobie. Kiedyś markowy zegarek, był wyznacznikiem statusu, czymś naprawdę luksusowym. I te spostrzeżenie zostaje do dzisiaj, większość starszych mężczyzn nie pragnie nowoczesnych bajerów, ale klasyków które były i będą tak samo dobre. I dlatego właśnie sądzę, że luksusowy zegarek męski, może być prezentem który docenią mężczyźni w każdym wieku. Zrobiony z dbałością o szczegóły, z gwarancją, to pamiątka która posłuży na lata. A możliwość wygrawerowania dedykacji, może sprawić że taki upominek nabierze bardziej osobistego charakteru.

A czy Wasi dziadkowie wolą klasyki czy bardziej nowoczesne zegarki ?

Możesz również polubić

3 komentarze

  1. Agnieszka Kaniuk

    Ja już niestety nie mam dziadka. Mój zawsze najbardziej cenił prezenty, które sama zrobiłam. Bardzo podobał mu się mój las w słoiku.

    1. Marzena

      Wow 😀 Podziwiam, ja nie umiem takich cudów robić 🙂

Dodaj komentarz