Prezent na walentynki dla dwojga

Prezent na walentynki dla dwojga – czyli co możemy podarować drugiej połówce i również mieć z tego radość ? Jeśli już obchodzimy walentynki to warto robić to wspólnie i sprawić by ten dzień, niósł z sobą piękne wspomnienia. Oczywiście, walentynki niektórzy mają przez cały rok, inni ich nie mają wcale. Jednakże, nie ma co ukrywać, że te choć mocno komercyjne już święto, ma swój urok i wiele osób czeka na nie z niecierpliwością. W czasach szkolnych była poczta walentynkowa a ja zawsze czekałam na piękną laurkę. Doczekałam się ale takiej od koleżanek – dziś się z tego śmieje i mam naprawdę piękne wspomnienia – ba ! Mam nawet moje wszystkie walentynki schowane gdzieś na strychu. W sumie nie głupie i już mało spotykane jest wysłanie karki na walentynki ( kiedy wy wysłaliście jakąś ostatnio) Z biegiem lat walentynki nabierały u mnie zupełnie innego charakteru, od obojętności po wyczekiwany dzień.

Dziś walentynki są dla mnie świętem nie tylko miłości dwojga ludzi do siebie, ale i ogólnej miłości jaką mam na co dzień. To dzień dla mnie pełen wdzięczności, za to co mam. Za osoby które kocham i mogę spędzać z nimi czas. To dzień kiedy przede wszystkim patrzę z większą dozą młości dla siebie. Wbrew pozorom łatwiej mi kochać innych niż samą siebie. Jakie prezenty na walentynki dla dwojga są dla mnie najlepsze ? Takie które cieszą nie tylko przez jeden wieczór, albo takie które można razem potem przeżywać w pięknych wspomnieniach. Przedstawiam Wam nieco inną listę prezentów na walentynki 🙂

Prezent na walentynki dla dwojga

  • 69 erotyczna gra planszowa dla dwojga – Gra planszowa o tematyce bardziej dla dorosłych, może być naprawdę miłą odmianą spędzenia czasu razem. Odrobina rywalizacji, śmiechu i być może i miłosnych igraszek -jest czymś co w każdej parze powinno pojawić się chociaż raz na czas. Gra pomoże przełamać rutynę, zbliżyć się do siebie i spędzić razem miło czas. Warto dodać, że ta gra planszowa nie kosztuje miliony monet a może posłużyć nie tylko w walentynki.
  • Bielizna na walentynki – Niby zazwyczaj prezent tylko dla kobiety – a cieszy obojga. Ładnej dobrze dopasowanej bielizny kobiecie nigdy dość. Nie musi być przy tym wulgarna i erotyczna. Piękna bielizna to przede wszystkim taka, w której kobieta czuje się ładniej i jest w niej komfortowo. Warto wspomnieć, że każda kobieta może ubierać elegancką bieliznę nie zależnie od wieku i rozmiaru. Każde kobiece ciało ma swoje atuty i warto o nich pamiętać nie tylko w walentynki.
  • Pięknie pachnący olejek do kąpieli lub inny kąpielowy umilacz– Jeśli jesteście fanami serialu Friends tak jak ja, to doskonale pamiętacie łazienkową scenę w której Chandler zaznaje kąpieli w musujących solach. O tak ! Relaksująca i pachnąca kąpiel nie jest tylko i wyłącznie domeną kobiet. Mężczyźni też lubią otulić się relaksującym zapachem podczas kąpieli i pozwolić sobie na pełen chillout. Taka mała uwaga – romantyczna kąpiel przy świecach może skończyć się pożarem, uważajcie gdzie je stawiacie !

Co warto jeszcze podarować bliskiej osobie w walentynki – swój czas, swoją uwagę, ciepłe słowo i bliskość. Nie musimy kupować prezentów by wyrazić miłość bliskiej osobie. Warto zrobić coś razem wspólnie i cieszyć się z tego że można być razem. P.s ten wpis zawiera linki afiliacyjne, klikając w nie nic nie płacisz, możesz za to zapoznać się z ofertą sklepów i znaleźć inspiracje na walentynkowe upominki.

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

14 komentarzy do “Prezent na walentynki dla dwojga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.