Styczeń 2022

Styczeń 2022, mogę zaliczyć do tych bardziej intensywnych. Zaczęłam działać ile mogę i póki co mam jeszcze dużo zapału. Największego kopa dało mi zapisanie na siłownię i już wiem, że tego bardzo mi brakowało. Zaczęłam chodzić na ćwiczenia grupowe a nawet na siłownię. Jestem z siebie dumna, że udało mi się nieco przełamać. Styczeń 2022 to również czas przemyśleń i zmian w moim życiu. W głowie mam kilka planów i nie wiem co wybrać, jaka droga będzie dla mnie najlepsza. Chcę w tym roku w siebie zainwestować, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nieco się rozwinąć.

Muszę niestety ustalić sobie priorytety i skupić się na tym co najważniejsze. Blogowanie odejdzie nieco na dalszy plan, ale mam nadzieję, że znajdę również czas aby tutaj zajrzeć. Naprawę bardzo lubię ten kawałek swojego internetu i nie chcę go stracić :). Dziewczynki dają mi dużo szczęścia i ciesze się i naprawdę jestem z nich dumna i bardzo miło mi się robi, jak widzę że rośnie między nimi przyjaźń. Nie mogę się jednak doczekać bardziej normalnej pogody, ten miesiąc był wyjątkowo dziwny jak zimową porą roku. Myślę, że możemy przyzwyczaić się do tego, że zima to nie koniecznie musi być zima i można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Styczeń mogę uznać, za dobry i cieszę się że ruszyłam trochę do przodu.

Chciałam Wam jeszcze serdecznie polecić sklep https://sklep.zabiesekrety.pl/ . Otworzyła go niedawno wspaniała Iza, która miałam okazję poznać na instagramie. Iza zna się na rzeczy i naprawdę ciesze się, że otworzyła sklep. 🙂

W styczniu pojawiły się na blogu wpisy :

Jeśli lubisz recenzje książek to zapraszam na wyjątkowo ciekawe blogi :

12 komentarzy

 1. Super, cieszę się że spełniasz swoje marzenia 🙂 Też bardzo tęsknię za wiosną 🙂

 2. I’m glad you had a wonderful month. More power to you for doing what feels right and following your instincts. Have a fantastic February!
  xoxo
  Lovely
  http://www.mynameislovey.com

 3. Mi styczeń minął ekspresowo, pogoda jesienna i deszczowa. Pocieszam się i liczę na powera na wiosnę 😀

 4. A ponoć od połowy lutego cieszyć się będziemy przedwiośniem. Styczeń minął jak z bicza strzelił. Czas na igrzyska w Pekinie.
  Pozdrawiam. 😉

 5. Oj tak, styczeń zleciał nie wiadomo kiedy. Aż strach pomyśleć, jak będzie pędził luty, który jest krótszy od swojego poprzednika. Pozdrawiam

 6. So happy to see you are finding a balance. Which is a feat in it’s self. All the best at the gym and staying happy. Lovely collage!

 7. Awesome! Sounds like good things are going to turn into great results. All the best to the sweet things in life!

 8. Adoring the post! Stay healthy! Stay safe!

 9. Życzę wytrwałości w dążeniach do celu i bardzo dziękuję za polecenie mojego bloga:)))

 10. Najważniejsze to spełnić swoje marzenia. Mój styczeń nie był najłatwiejszy i niestety, chyba tak będzie przez najbliższe 2 miesiące jeszcze, ale się nie poddaję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *