Styczeń 2022

Styczeń 2022, mogę zaliczyć do tych bardziej intensywnych. Zaczęłam działać ile mogę i póki co mam jeszcze dużo zapału. Największego kopa dało mi zapisanie na siłownię i już wiem, że tego bardzo mi brakowało. Zaczęłam chodzić na ćwiczenia grupowe a nawet na siłownię. Jestem z siebie dumna, że udało mi się nieco przełamać. Styczeń 2022 to również czas przemyśleń i zmian w moim życiu. W głowie mam kilka planów i nie wiem co wybrać, jaka droga będzie dla mnie najlepsza. Chcę w tym roku w siebie zainwestować, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nieco się rozwinąć.

Muszę niestety ustalić sobie priorytety i skupić się na tym co najważniejsze. Blogowanie odejdzie nieco na dalszy plan, ale mam nadzieję, że znajdę również czas aby tutaj zajrzeć. Naprawę bardzo lubię ten kawałek swojego internetu i nie chcę go stracić :). Dziewczynki dają mi dużo szczęścia i ciesze się i naprawdę jestem z nich dumna i bardzo miło mi się robi, jak widzę że rośnie między nimi przyjaźń. Nie mogę się jednak doczekać bardziej normalnej pogody, ten miesiąc był wyjątkowo dziwny jak zimową porą roku. Myślę, że możemy przyzwyczaić się do tego, że zima to nie koniecznie musi być zima i można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Styczeń mogę uznać, za dobry i cieszę się że ruszyłam trochę do przodu.

Chciałam Wam jeszcze serdecznie polecić sklep https://sklep.zabiesekrety.pl/ . Otworzyła go niedawno wspaniała Iza, która miałam okazję poznać na instagramie. Iza zna się na rzeczy i naprawdę ciesze się, że otworzyła sklep. 🙂

W styczniu pojawiły się na blogu wpisy :

Jeśli lubisz recenzje książek to zapraszam na wyjątkowo ciekawe blogi :

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

12 komentarzy do “Styczeń 2022

 • 31 stycznia 2022 o 23:49
  Permalink

  Super, cieszę się że spełniasz swoje marzenia 🙂 Też bardzo tęsknię za wiosną 🙂

  Odpowiedz
 • 1 lutego 2022 o 08:55
  Permalink

  Mi styczeń minął ekspresowo, pogoda jesienna i deszczowa. Pocieszam się i liczę na powera na wiosnę 😀

  Odpowiedz
 • 1 lutego 2022 o 12:10
  Permalink

  A ponoć od połowy lutego cieszyć się będziemy przedwiośniem. Styczeń minął jak z bicza strzelił. Czas na igrzyska w Pekinie.
  Pozdrawiam. 😉

  Odpowiedz
 • 3 lutego 2022 o 11:03
  Permalink

  Oj tak, styczeń zleciał nie wiadomo kiedy. Aż strach pomyśleć, jak będzie pędził luty, który jest krótszy od swojego poprzednika. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2022 o 13:34
  Permalink

  So happy to see you are finding a balance. Which is a feat in it’s self. All the best at the gym and staying happy. Lovely collage!

  Odpowiedz
 • 4 lutego 2022 o 13:36
  Permalink

  Awesome! Sounds like good things are going to turn into great results. All the best to the sweet things in life!

  Odpowiedz
 • 7 lutego 2022 o 08:01
  Permalink

  Życzę wytrwałości w dążeniach do celu i bardzo dziękuję za polecenie mojego bloga:)))

  Odpowiedz
 • 10 lutego 2022 o 17:00
  Permalink

  Najważniejsze to spełnić swoje marzenia. Mój styczeń nie był najłatwiejszy i niestety, chyba tak będzie przez najbliższe 2 miesiące jeszcze, ale się nie poddaję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.