Kwiecień 2022

kwiecień 2022

Kwiecień 2022 minął mi bardzo szybko i pracowicie. Zanim się obejrzałam, przywitałam piękny Maj. Trochę więcej pracowałam, przeszłam też na dłużą zmianę. Z początku odczuwałam to bardzo fizycznie, jednak do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Całe szczęście, że w pracy mam fajną załogę to i praca idzie lepiej. Cieszę się również, bo moje ,,ulepce” cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Z dużą radością podchodzę do nowych projektów 🙂 Niektóre z moich prac znajdziecie tutaj https://www.instagram.com/maniatworzy/

W Kwietniu wysłałam też pracę na konkurs ,,Piórko” z Biedronki na książkę dla dzieci. Co prawda nie wygrałam, ale jestem dumna z siebie że się przełamałam i zaczęłam coś pisać. W planach mam kolejne podejście do konkursu, tym razem na spokojnie by wszystko było cacy. Było też nieco chorowania, dziewczyny były w domu wynudzone a ja przy nich jeszcze bardziej przemęczona. Jak sami widzicie, blog poszedł w odstawkę. Brakuje mi czasu na blogowanie, są niestety inne priorytety i musiałam z czegoś zrezygnować. Rozważam zamknięcie bloga od września, blogowanie niestety kosztuje a ja nie mam po prostu kasy na jego prowadzenie.

Ciągle ,,walczę” również o siebie i swoje zdrowie. Nie jest łatwo, bo problem jakim mam z ,,jedzeniem” nie jest taki łatwy do zwalczenia. Wszystko nasiliło się, od czasu kiedy wybuchła wojna na Ukrainie, bardzo to wszystko ciągle przeżywam i po prostu boje się o przyszłość. Niestety wszystkie stresy zajadam, choć wiem że nie powinnam. Mam zamiar też nieco więcej o tym napisać, bo być może będzie to dla mnie i może dla innych pomocne. Trzymajcie za mnie kciuki, aby udało mi się pokonać tego mojego potwora.

Kwiecień 2022 – wpisy na blogu

Możesz również polubić

11 komentarzy

 1. Canonka

  Kwiecień tak szybko zleciał! Z majem będzie tak samo, już jest 3. A co do problemów z jedzeniem – bardzo wielu ludzi zajada stres. Mam nadzieję, że uda Ci się pokonać Twoje demony.

 2. Joanna

  Nam też miną ekspresowo ten kwiecień. Jestem przerażona tym faktem.

 3. Agnieszka Kaniuk

  Kochana ja też ostatnio mam bardzo dużo stresu związanych chociażby ze zdrowiem, dlatego doskonale Cię rozumiem. Sytuacja na Ukrainie odbiła się na nas wszystkich.
  Gratuluję podjęcia prób pisarskich.
  Trzymaj się. 😊

 4. Kathy Leonia

  fajnie że znów pracujesz:) i trzymam kciuki aby Twe wylepianki coraz lepiej szły!

 5. Subiektywne Piękno

  Super, że sporo rzeczy idzie do przodu i po Twojej myśli 🙂 Mi też kwiecień minął błyskawicznie 🙂

 6. Monika Olga

  U mnie kwiecień też zleciał nie wiadomo kiedy… Przeraża mnie to, co dzieje się wokół. Całe szczęście las przy moim domu jest niezmienny i daje trochę ukojenia…

 7. Venus

  Chyba każdy to przeżywa . Miejmy nadzieje , że to się skończy. Trzymaj się tam . Mi tez szybko czas leci

 8. Melka blogerka

  Kwiecień zleciał bardzo szybko. Na początku zaskoczył nas śniegiem, ale końcówka była istnie wiosenna 😀

 9. Gosia

  Ojej planujesz zamknąć bloga??? szkoda, bo bardzo lubię do ciebie zaglądać! Mam nadzieję, że zmienisz jeszcze zdanie, wszystkiego dobrego:)

 10. Retromama.blog

  Ja zaczęłam w końcu chodzić do psychologa, ale problem z jedzeniem też miewam. Myślę, że jak przerobie te traumy z dzieciństwa to inne problemy też się uspokoją w tym podjadanie.

Dodaj komentarz