Maj 2022

Maj 2022 był zdecydowanie jednym z najbardziej wyjazdowych miesięcy w życiu. W Pierwszym tygodniu pojechaliśmy po prostu do parku w Niemieckim Frankfurcie nad odrą. Żeby było śmiesznie, park znalazłam przez przypadek na mapach google, bo szukałam placu zabaw dla dziewczyn. A place zabaw u nas to obowiązkowo haha. Park mnie zachwycił i cała ta mała wysepka na rzece ( Kozia Wyspa). Jestem ogromnie ciekawa ile jeszcze takich ciekawych miejsc, jest w mojej okolicy 🙂

Kolejnym najważniejszym i długo planowanym wyjazdem, było odwiedzenie mojej siostry w Belgi. Droga była długa, ciężka ale daliśmy radę. U siostry było super ! Bardzo cieszę się, że udało nam się odwiedzić ją w końcu, bo przez Pandemię, nie było za bardzo jak. W Belgi zobaczyłam co nieco miasto Burgia, ale myślę że tam można by było spędzić znacznie więcej czasu. Byłam jeszcze w jednym miejscu, którego nie zapomnę do końca życia. Było to najpiękniejsze, najbardziej wspaniałe miejsce jakie widziałam. Mowa o Zoo Pairi Daiza. Jeśli chcecie zwiedzić świat w pigułce to właśnie tam to zrobicie. Naprawdę warto ! Oczywiście najbardziej cieszył mnie czas spędzony z siostrą, w gronie rodzinnym bo to dla mnie najcenniejsze. Ostatnim wypadem weekendowym, było odwiedzenie Łodzi znajomych i dalszej rodziny . Wypad minął bardzo szybko, a ja miałam okazję zobaczyć Łódź od tej bardziej zielonej i spokojniejszej strony. Mamy w planach jeszcze odwiedzenie Łodzi, ale przyznam się, że ceny przejazdu na autostradach bardzo mnie śmieszą. Taka nasza piękna polska, nic dodać nic ująć.

To było by na tyle w podsumowaniu wycieczkowego Maja. W międzyczasie oczywiście pracowałam i to można by powiedzieć podwójnie. Bo nie dość, że w normalnej pracy to i w domu dużo lepiłam figurki na zamówienia. To wszystko mnie jednak cieszy i motywuje do działania. Nie bywa czasami łatwo, bo jestem przemęczona i nie wyspana. Taka odskocznia od ,,domowych spraw” jest mi jednak potrzeba i czuje się znaczniej lepiej od kiedy pracuje i mam coś swojego. Niestety przez to również mam bardzo mało czasu na blogowanie czy nawet zaglądanie do telefonu. Dlatego jest mnie tutaj coraz mniej, mam nadzieję że uda mi się nieco bardziej ogarnąć i bardziej przyłożyć również do blogowania.

Maj 2022 – wpisy na blogu

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

7 komentarzy do “Maj 2022

 • 2 czerwca 2022 o 15:27
  Permalink

  Ja uważam że realne życie i wrazenia na żywo są znacznie ważniejsze od bycia w internecie. Super że maj dobrze Ci minął i tyle wyjazdów.

  Odpowiedz
 • 3 czerwca 2022 o 12:07
  Permalink

  To faktycznie sporo się u Ciebie działo i dzieje 🙂 Powodzenia! Mam nadzieję, że czas na bloga też uda Ci się w tym pędzie wygospodarować 🙂

  Odpowiedz
 • 3 czerwca 2022 o 22:56
  Permalink

  U mnie również coraz mniej czasu na blogowanie, więc doskonale Cię rozumiem 😉

  Odpowiedz
 • 4 czerwca 2022 o 20:02
  Permalink

  Bardzo fajne migawki i jest co wspominać. Nabrałam ochoty na jakiś wyjazd, chociaż weekend. 🙂

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2022 o 17:03
  Permalink

  Zazdroszczę wycieczek, dawno na takich nie byłam. Oby czerwiec był równie bogaty w tak miłe wrażenia 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.