Przejdź do treści

Czerwiec 2022

lipiec 2022

Czerwiec 2022 z minął tak szybko, że już mamy Lipiec. W tym miesiącu była oczywiście praca w sklepie, dziewczyny również nieco chorowały i ja również. Dopiero pod koniec miesiąca udało nam pojechać się na ,,,wakacje” nad morze, jak co roku do tej samej miejscowości. Może dla niektórych to nudne, ale moja Pogorzelica, to miejsce które po prostu kocham, za spokój i traktuje je jak mój 3 dom. Wczasy nawet się udały, chociaż z dziećmi to ciężko powiedzieć by się odpoczywało. Całe wakacje poświęca się tylko dla nich, żeby miały się jak najlepiej. Mieszkaliśmy w domku i myślę, że może wrócimy tam za rok, jak życie pozwoli. Udało nam się z mężem, pojechać na mały wyjazd tylko we dwoje. tego wyjazdy bardzo potrzebowałam i przyznam, że naprawdę dobrze zrobił mi wspólnie spędzony czas.

W czerwcu nie było mnie za bardzo na siłowni i przyznam, że czuje jej brak i mam nadzieję, że w Lipcu uda mi się trochę pochodzić na zajęcia. W Czerwcu zdałam również egzamin teoretyczny i mam nadzieję, że uda mi się do końca roku zdać normalny egzamin na prawo jazdy.

Jak sami widzicie, blogowo mnie tutaj coraz mniej. Niestety mój czas jest mocno ograniczony, zbyt dużo się dzieje i niestety ta moja pasja odchodzi trochę na bok. Obawiam się również, że nie będzie mnie po prostu stać, na opłacenie kosztów związanych z prowadzeniem bloga 🙁 Czuję z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia, niedługo minie 13 lat od kiedy założyłam bloga i szkoda by było to po prostu stracić.

Czerwiec 2022 wpisy na blogu

Klorane kosmetyki do włosów z serii Mango

Masażer do ciała – jaki wybrać ?

Masełko do twarzy naturalne Laq Kocica

9 komentarzy do “Czerwiec 2022”

  1. Kurczę, niedobrze by było, żebyś zrezygnowała ze swoich pasji i marzeń 🙁 Życzę Ci, żeby akurat to Ci się udało. Nie można ze wszystkiego rezygnować, coś się też należy od życia…

  2. Fajna wakacyjna fotorelacja. Mój wyjazd nad morze jeszcze przede mną. Mimo wszystko życzę dalszego blogowania, bo warto trwać przy swoich pasjach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.