Czerwiec 2022

lipiec 2022

Czerwiec 2022 z minął tak szybko, że już mamy Lipiec. W tym miesiącu była oczywiście praca w sklepie, dziewczyny również nieco chorowały i ja również. Dopiero pod koniec miesiąca udało nam pojechać się na ,,,wakacje” nad morze, jak co roku do tej samej miejscowości. Może dla niektórych to nudne, ale moja Pogorzelica, to miejsce które po prostu kocham, za spokój i traktuje je jak mój 3 dom. Wczasy nawet się udały, chociaż z dziećmi to ciężko powiedzieć by się odpoczywało. Całe wakacje poświęca się tylko dla nich, żeby miały się jak najlepiej. Mieszkaliśmy w domku i myślę, że może wrócimy tam za rok, jak życie pozwoli. Udało nam się z mężem, pojechać na mały wyjazd tylko we dwoje. tego wyjazdy bardzo potrzebowałam i przyznam, że naprawdę dobrze zrobił mi wspólnie spędzony czas.

W czerwcu nie było mnie za bardzo na siłowni i przyznam, że czuje jej brak i mam nadzieję, że w Lipcu uda mi się trochę pochodzić na zajęcia. W Czerwcu zdałam również egzamin teoretyczny i mam nadzieję, że uda mi się do końca roku zdać normalny egzamin na prawo jazdy.

Jak sami widzicie, blogowo mnie tutaj coraz mniej. Niestety mój czas jest mocno ograniczony, zbyt dużo się dzieje i niestety ta moja pasja odchodzi trochę na bok. Obawiam się również, że nie będzie mnie po prostu stać, na opłacenie kosztów związanych z prowadzeniem bloga 🙁 Czuję z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia, niedługo minie 13 lat od kiedy założyłam bloga i szkoda by było to po prostu stracić.

Czerwiec 2022 wpisy na blogu

Klorane kosmetyki do włosów z serii Mango

Masażer do ciała – jaki wybrać ?

Masełko do twarzy naturalne Laq Kocica

Możesz również polubić

9 komentarzy

 1. Agnieszka Kaniuk

  Mam nadzieję, że zostaniesz z nami.

 2. Melka blogerka

  Mam nadzieję, że uda się znaleźć jakieś rozwiązanie, trzymam też mocno kciuki za egzaminy 😀

 3. Dorota

  Kurczę, niedobrze by było, żebyś zrezygnowała ze swoich pasji i marzeń 🙁 Życzę Ci, żeby akurat to Ci się udało. Nie można ze wszystkiego rezygnować, coś się też należy od życia…

 4. Monika Olga

  Też wracamy do naszych ulubionych miejsc. Do niektórych zawsze o tej samej porze roku 🙂

 5. Gosia

  Dużo się dzieje w Twoim życiu, na nudę na pewno nie możesz narzekać. Życzę jednak żeby blog przetrwał:)

 6. Lovely

  Glad you could go on a trip with your husband. I hope everything works out well for the blog.
  xoxo
  Lovely
  http://www.mynameislovely.com

 7. Marta

  Fajna wakacyjna fotorelacja. Mój wyjazd nad morze jeszcze przede mną. Mimo wszystko życzę dalszego blogowania, bo warto trwać przy swoich pasjach. 🙂

 8. Retromama

  Super Ci minął ten czerwiec. Niestety blogowanie bywa tą pasją do której czasem się dokłada, z drugiej strony realne życie jest ważniejsze.

Dodaj komentarz