Październik 2022

październik 2022

Październik 2022 – Hej wszystkim, witam Was na podsumowaniu Października. Trudno mi uwierzyć, że te moje małe podsumowanie miesiąca, prowadzę już tak bardzo długo. Przyznam, że lubię je pisać bo to pomaga mi docenić bardziej to co mam i przemyśleć sobie to i owo. Mimo, że na blogu mnie znacznie mniej, nie narzekam na brak zajęcia. Ciągle temat prawa jazdy na topie, a ja walczę dalej i mam nadzieję, że w końcu zdam. Wzięłam się też za ulepce i staram się tworzyć tylko wtedy gdy mam na to czas. Zaczęłam też w końcu czytać książki 1 Bardzo cieszę się z tego powrotu, chociaż udaje mi się czytać 1-2 razy w tygodniu. Niestety nie da się czasu rozciągnąć….

W Październiku miałam też kilka ciężkich dni, gdy było mi naprawdę źle pod względem psychicznym. Ciągle próbuje się pozbierać i wrócić na dawne tory, nie jest to jednak łatwe. Ciągły stres związanym z tym głupim prawkiem, daje mi się bardzo we znaki. Jest też nieco prywatnych rzeczy, które chce zachować dla siebie. Niestety raz na jakiś czas wpadam w takiego dołka z którego prędzej czy później udaje mi się wyjść. Myślę, że każdy z nas ma czasami gorsze dni.

Rodzinnie spędziłam dobry czas. Udało nam się pójść na kilka jesiennych spacerów i zaznać pięknych jesiennych dni. Wyjechaliśmy też z dziećmi na małą wycieczkę i przyznam się, że jestem dumna z córek, że dały radę !. Czy wspominałam, że moim ostatnim hobby jest przeglądanie google map w poszukiwaniu ciekawych miejsc ? Jestem zachwycona ile jeszcze ciekawych miejsc, czeka mnie do odkrycia.

Październik 2022 na blogu

Trochę źle się czuję z związku z tym, że zaniedbuje blogowanie i nie dbam o niego tak jak kiedyś. Chcę jednak pisać dla przyjemności i nie robię niczego na siłę. Przyznam jednak, że jak dopadnie mnie ,,wena” to po prostu nie ma zmiłuj się, muszę napisać post. W tym miesiącu jest nieco lepiej niż ostatnio i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Bardzo się cieszę z tego wpisu o kompulsywnym objadaniu się. Dlaczego ? Napisały do mnie dwie osoby, których też ten problem dotyczy. Bardzo się cieszę, że mogłam chociaż w ten sposób komuś pomóc.

Możesz również polubić

3 komentarze

  1. Agnieszka Kaniuk

    Kochana u mnie też pod względem emocjonalnym październik nie był najlepszy i niestety nadal borykam się z tym problemu, ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Takie rodzinne chwile są bezcenne.

  2. life by marcelka

    niestety jesienna aura często też dopełnia nasze złe samopoczucie – przynajmniej ja tak mam….

  3. Gosia

    Powodzenia z prawkiem i wielu słonecznych dni życzę tej jesieni 😊

Dodaj komentarz