Kosmetyki

Kosmetyki

Kosmetyki naturalne i nie tylko

Na tej stronie znajdziesz tematy głównie ze świata kosmetyków. Ciekawe zestawienia i rankingi kosmetyków, różnych mniej znanych i znanych marek. Inspirując wywiady z markami kosmetyków. Recenzje kosmetyków, głównie naturalnych i polskich marek. Przepisy na domowe kosmetyki, które można zrobić w swoim domu. Proste DIY kosmetyczne, które zaskoczy każdego, wspaniały pomysł na niepowtarzalny ręcznie robiony prezent. Tajniki perfumiarstwa, ciekawe propozycje zapachów jak i ich recenzje. .

Moje kosmetyczne DIY

Tutaj znajdziesz pełno przepisów na kosmetyczne DIY mojego autorstwa. Między innymi kosmetyki do kąpieli, kule kąpielowe i różne mydełka. Wejdź, zainspiruj się i stwórz coś własnego. Przepisy są proste w wykonaniu i nie wymagają skomplikowanych składników. Znajdziesz tutaj również mnóstwo przepisów na domowe kosmetyki. Domowe maseczki na twarz i do włosów, toniki do twarzy, kosmetyki do ciała i inne. Na tej stronie udowadniam, że przygotowywanie domowych kosmetyków może być proste i przyjemne. Warto postawić na naturalne domowe kosmetyki.

Kosmetyki – Recenzje opinie i testy

Na tej stronie znajdziesz głównie recenzje kosmetyków i inne ciekawe recenzje. Każda recenzja jest napisana w prosty sposób, tak aby każdy znalazł to czego szuka. Poznaj opinie odnośnie nowości kosmetycznych, z tańszej jak i droższej półki cenowej.

Perfumy

Odkrywam tajniki świata perfum. Inspirujące zestawienia, tajniki składów i recenzje zapachów. Tutaj poznasz opinie o popularnych zapachach jak i dowiesz się ciekawostek ze świata perfumiarstwa. Skąd biorą się zapachy, jak dobrać perfumy na różne okazje.

Rankingi i przeglądy kosmetyków

Tutaj znajdziesz przeglądy kosmetyczne a w nim o znanych i mniej znanych kosmetykach. Ciekawe zestawienia kosmetyczne, nowości ze świata kosmetyków. Ciekawe i mniej znane marki kosmetyków naturalnych.