Lifestyle i Inspiracje

Lifestyle i Inspiracje – niekosmetyczne wariacje

Na tej stronie znajdziesz tematy, które dotyczą innej strony bloga. Tematy odbiegające od świata kosmetyków. Co nieco o mnie i o moim życiu. Moje doświadczenia z blogowania. Ciekawe inspiracje modowe jak i wnętrzarskie.

Lifestyle

Lifestyle. Czyli posty z życia wzięte. Tutaj znajdziesz wpisy o mnie i o moim życiu.  Poznasz kim jestem na co dzień i czym zajmuję się oprócz blogowania. Doświadczenia z życia młodej mamy. Plany życiowe i porcja motywacji do zdrowszego trybu życia. Pamiętnik włosomaniaczki (aktualizacja włosowa) i moje rozterki w lepszej pielegnacji włosów. Poszukiwania swojej lepszej wersji siebie, samorozwój i zmiana życia na lepsze. Odkrywam tutaj również nieco prywaty, pokazuję kim jestem oprócz blogerką. Relacjonuje ciekawe wydarzenia, w których miałam okazję brać udział. Relacje z spotkań blogerek i nie tylko.

Piękny dom

Najnowsze inspiracje i sposoby, jak mieć piękne cztery kąty. Ciekawe zestawiania. Pomysły na dekorowanie i urządzanie domu. Oryginalne dodatki, którymi dodasz uroku każdemu wnętrzu. Pomysły na prezenty, które zaskoczą każdego.

Blogowo

Zbiór moich doświadczeń z blogowania i przemyśleń okiem blogerki. Jak dobrze blogować i o czym należy pamiętać. Jak odnaleźć się w świecie blogowania i dobrze zacząć pisać. Ponadto ciekawe porady blogerek.

Moda

Ciekawostki z świata mody. Jak odświeżyć swoją garderobę i na jakie trendy modowe warto postawić. Ciekawe zestawienia mniej i bardziej znanych marek. Moda na wiele sposobów nie tylko dla kobiet. Pomysły na ciekawe prezenty jak i niepowtarzalne pamiątki

Pogaduchy

Moje przemyślenia na różne życiowe tematy. Jak żyć w dzisiejszym świecie ? Jakie zagrożenia na nas czyhają. Dlaczego warto ograniczyć korzystanie z internetu i skupić się na życiu. Jak być dobrym człowiekiem i żyć w zgodzie z innymi. Jak nauczyć się doceniać siebie i żyć w zgodzie z samym sobą.

Polityka prywatności