Uroda i Zdrowie

Otyłość – przyczyny i skutki

Otyłość – przyczyny i skutki

Marzena

Urodzona w latach 90. Szczęśliwa Mama dwójki córeczek. Od 2009 roku prowadzę bloga Naturalnie Piękna. Uwielbiam pisać, jest to moja wielka pasja :)

Related Posts

7 komentarzy

 1. Kokosowa-Panna

  Fajny, ciekawy post. Niestety to szczera prawda…

 2. Tomek Chełkowski

  Podoba mi się te zestawienie. Wybrałaś najwazniejsze przyczyny otyłości, szczególnie mnie cieszy to, że zwróciłaś uwagę na konserwanty (chemię) dodawane do jedzenia oraz brak aktywności fizycznej. Dziś rano w PolsatNews był specjalista ds żywienia, który mówił, że sztuczne, chemiczne jedzenie takie jak chipsy, frytki i wszelkiego rodzaju fast-foody powinno być opodatkowane – idźmy za przykładem Węgier.

  Myślę, że zdrowe jedzenie takie jak warzywa i owoce, żywność ekologiczna, zdrowe razowe pieczywo, woda mineralna niegazowana itp. powinno być tańsze od niezdrowej żywności. Obecna sytuacja jest śmieszna. Zdrowa żywność często jest droższa od szkodliwych chipsów, batoników i napojów gazowanych.

 3. Angelika Ś.

  ja mam nadzieję, że nigdy nie będę mieć problemów z otyłością…

 4. KosmetykoFanki

  Bardzo fajny i przydatny post kochana, wymieniłaś najważniejsze przyczyny, brak ruchu to zmora dzisiejszego społeczeństwa. Na szczęście coraz więcej osób i kampanii uświadamia jak ważne jest zdrowe odżywianie i jaki ma wpływ na nasze życie <3

 5. Kathy Leonia

  jemy za szybko za dużo za często…

 6. Helen G.

  Zgadzam się z Tobą w 100%! Trzeba się przede wszystkim ruszać, choć dziś to trochę już staromodne, bo ludzie nie mają czasu na zwykły spacer. Świetny wpis Marzenko 🙂

 7. ZdrowoNaturalnie.pl

  Dodałabym jeszcze choroby. Niektórzy ludzie chcą schudnąć, a nie mogą ze względu na zażywane leki, które powodują skutki uboczne w postaci tycia.

Leave a Reply