Przejdź do treści

Kontakt

Chcesz nawiązać współpracę ? Chętnych zapraszam do kontaktu poprzez mail poniżej.

Co mogę zaoferować :

  • Napisanie i publikacje wpisów sponsorowanych
  • Publikacje gotowych wpisów sponsorowanych ( wcześniej sprawdzam czy będą odpowiednie na stronę)
  • Napisanie recenzji produktów ( wraz z zdjęciami )
  • Posty na instagramie
  • Napisanie artykułów i tekstów (znam podstawy seo)’

Mój blog znajdziesz na platformach : reachablogger.pl, linkhouse.co, whitepress.pl,

Dodam, że jestem osobą kreatywną i pomysłową. Jestem otwarta na wszystkie ciekawe propozycje.

Jestem współtwórcą blaber.pl , piszą o mnie tutaj Naturalnie Piękna – czyli blog o pasjach i marzeniach Marzeny

✉ kontakt mailowy : naturalniepieknablog@gmail.com

 Co nieco o mnie

W jednym zdaniu o mnie : Mama marzycielka, która lubi blogować 🙂

Cześć, Bardzo miło mi, że jesteś tutaj i chcesz do mnie się dowiedzieć czegoś więcej. Mam na imię Marzena urodziłam się w cudownych latach 90. Mam duszę artystki i gorący temperament. Jestem dosyć nieśmiałą a zarazem szaloną kobietą. Mam mnóstwo pomysłów i niestety słomiany zapał do ich realizacji. Lubię czytać książki zwłaszcza Fantazy, w wolnych chwilach oprócz blogowania zajmuje się robieniem rękodzieła. Wychowałam się w dużej kochającej rodzinie, mam 3 siostry i jednego brata. Pochodzę z pięknego Ustronia, który zawsze będę kochać.

Obecnie co robię

Od 2011 roku mieszkam w Kostrzynie nad Odrą. Internet zawsze odgrywał dla mnie ważną rolę w życiu. To dzięki niemu poznałam miłość swojego życia. W 2012 roku, spełniłam swoje marzenie i wyszłam za mąż. Mam wielkie szczęście, bo w 2015 i 2018 roku spełniły się kolejne dwa. Marzeniami są moje córeczki, które kocham ponad życie. Jestem spełnioną i szczęśliwą mamą, mimo, że bycie mamą nie zawsze jest takie łatwe.

Moje blogowanie, początki

W 2009 roku założyłam bloga Naturalnie Piękna. Blog był przez te wszystkie najważniejsze lata w życiu razem ze mną. W 2019 roku przeniosłam go na platformę WordPress . Kiedyś pomagał przetrwać trudy dalekiej przeprowadzki. Dziś stanowi relaks i odpoczynek od codzienności. Dzięki blogowaniu odkryłam kolejne swoje pasje. Uwielbiam pisać na ciekawe tematy, które są dla mnie ważne. Znalazłam frajdę w robieniu domowych kosmetyków i cieszę się jak mogę podzielić się swoim hobby innymi. Lubię poznawać nowe i nieznane kosmetyki, jak i wcielić się w odkrywcę i poznawać tajniki urody. Szczególnie ostatnio polubiłam odkrywanie zapachów i perfum, czuję się wtedy jakbym poznawała świat sztuki.Perfumy dla mnie nie są tylko zapachami, to muzyka i poezja z tym, że dla naszego nosa.

I co dalej ?

Moje kolejne marzenia ? Jak na Marzenę przystało mam ich wiele: jednym z większych jest założenie swojej firmy. Chciałabym w przyszłości zajmować się rękodziełem i mieć możliwość z tego się utrzymać. Nie obraziłam bym się gdyby to właśnie blogowanie było moją pracą na co dzień. Kolejnym marzeniem jest podróż do Nowej Zelandii, chciałabym zobaczyć miejsca gdzie kręcono Władce Pierścieni. Chciałabym również zobaczyć na żywo zorze polarną i zanurkować w rafie koralowej. Zobaczyć świat z góry w balonie albo na paralotni. Marzę również o tym, by zrobić coś kiedyś wielkiego i dobrego. Jeszcze nie wiem co, ale byłabym bardzo szczęśliwa pomagając i inspirując innych.

%d bloggers like this: