DBAJ O SIEBIE-APEL DO POLEK !

DBAJ O SIEBIE-APEL DO POLEK !Nie bez powodu mówi się :

Że nie ma kobiet brzydkich a są zaniedbane
Każda z nas powinna o siebie dbać !
Często mamy wymówki :
– Ja nie mam czasu o siebie dbać
-Ja nie mam pieniędzy na takie głupoty
-Mój mąż czy chłopak kocha mnie taką jaką jestem
– Teraz nie widzę potrzeby by o siebie dbać,zrobię to potem
-Po co będę o siebie dbała skoro i tak nigdy nie będę piękna ?
KONIEC Z GŁUPIMI WYMÓWKAMI !
JESTEŚMY POLKAMI I UDOWODNIJMY WSZYSTKIM
ŻE POLKI SĄ NAJŁADNIEJSZE NA ŚWIECIE !

 Zawsze znajdziesz czas by zadbać o siebie ! 

Narzekasz, że nie masz czasu. Twoje życie to ciągły pośpiech opieka nad dziećmi czy też męcząca praca. Często już się zdarza, że kobieta zajmuje się wszystkim – pracą, opieką nad dziećmi, prowadzeniem domu. Kobiety przejmujemy więcej obowiązków. Mamy czasem tylko godzinę dziennie dla siebie, którą często poświęcamy na odpoczynek a nie na jakieś zabawy w dbanie o siebie. Koniec z tym! Oczywiście nie namawiam was do porzucenia obowiązków, lecz namawiam do zorganizowania czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby podczas sprzątania mieć maseczkę na włosach i twarzy. Nie ubędzie Cię jak na noc wklepiesz w twarz odżywczy krem do twarzy. Masz blisko do pracy ? Może zamiast jechać samochodem przerzucisz się na rower ? Zaoszczędzi to na pewno twoje wydatki ale też i pomorze w zdobyciu dobrej kondycji. Nie masz pomysłu na zabawę z dziećmi ? Spędzaj z nimi czas aktywnie chodź na spacer, wymyśl wspólne ćwiczenia, biegaj, jeździj na rowerze. Czasem wystarczy dosłownie tylko chwila by zadbać o siebie. Noś w kosmetyczce np. krem do twarzy czy też krem do rąk. Możesz te kosmetyki użyć prawie w każdej chwili bez konieczności spędzenia długiego czasu w łazience. Zamień swoją dietę na zdrowszą, unikaj szkodliwego jedzenia.

Jak zadbać o siebie


Czasem dbanie o siebie nic nie kosztuje

Często spotykam się z tym, że kobiety nie dbają o siebie bo po prostu je na to nie stać. Uważają, że takie przyjemności są tylko dla wybrańców. Nie musisz kupować drogich kosmetyków by być zadbaną. Wystarczy tylko trochę chęci a wszytko jest możliwe. Możesz przygotować własne kosmetyki w domu.Wystarczy tylko odrobina chęci by poznać przepisy na domowe kosmetyki. Wybierz się do biblioteki wypożycz książkę o ziołach i wybierz się na spacer. Prawie wszędzie znajdziesz składniki na kosmetyki. Czy wiesz np. że zwykła pokrzywa ma bardzo dobre działanie na włosy? Przygotowana z niej płukanka do włosów nie tylko wzmacnia włosy ale i  je odżywia. Jeśli jednak jesteś zwolenniczką sklepowych kosmetyków jest na to rada. Bierz udział w różnych konkursach, kto wie może uśmiechnie się do Ciebie los i wygrasz kosmetyki? Branie udziału w konkursach nic nie kosztuje.Wystarczy poświęcić tylko trochę czasu przyłożyć się do konkursowego zadania.W im więcej konkurach będziesz brała udział tym większa szansa na wygraną.

Zadbana mama

Dbaj o siebie – Dla siebie 


Nie rób tego wbrew sobie by tylko przypodobać się innym. Dbając o siebie pamiętaj – rób to wyłącznie dla siebie. Często jest tak, że dziewczyny bardzo dbają o siebie by podobać się swojemu ukochanemu. A on mimo wszytko nie zauważa on naszych starań. Nie jest to jego wina – mało który mężczyzna potrafi zauważyć niewielkie zmiany w wyglądzie. A nas to po prostu zniechęca gdy ktoś nie zauważa, że pracujemy nad sobą. Robiąc to wyłącznie dla siebie osiągniesz większy sukces. Pamiętaj życie ma się tylko jedno i ważne jest o siebie dbać. Twój mężczyzna nie wymaga od Ciebie nic ? Nie przeszkadza mu, że chodzisz zaniedbana ? A ty cieszysz się, że nie musisz robić nic bo i tak Cię kocha? Nie ma większej głupoty niż taka myśl. Dbaj o siebie ! Twoje poczucie piękna powinno wzorować się na twoich odczuciach a nie opiniach innych. To, że podobasz się komuś traktuj jako coś dodatkowego – najważniejsze żebyś Ty czuła się piękna dla siebie. Niektórzy mężczyźni nie parafiom mówić komplementów lub robią to zbyt rzadko. Myślimy sobie – skoro nie mówi mi  ,że jestem piękna to tak nie jest. Zmień swój tok myślenia bądź piękna i zadbana dla siebie samej. Kochaj siebie i każdego dnia dbaj o siebie bo nikt tak nie zadba o nas jak my sami.

Zacznij dbać o siebie już dziś !

Odkładasz pracę nad sobą samym ciągle na potem – zazwyczaj do kolejnego poniedziałku. Nie widzisz teraz potrzeby by np. zacząć ćwiczyć czy zdrowiej się odżywia.
Cz takie myślenie ma sens ? – Dobrze wiesz że NIE.
Każda kobieta powinna o siebie dbać nie zależnie od wieku. Najważniejsze to zapobiegać temu co nadejdzie potem. Nie widzisz teraz zmarszczek na swojej twarzy więc na razie o nich nie myślisz. Pamiętaj jeśli zaczniesz dobrze nawilżać skórę zmarszczki pojawią się o wiele później. Uważasz, że będąc młodą kobieta możesz się wyszaleć i nie martwić się o zdrowie i urodę ?Palisz papierosy, nadmiernie pijesz alkohol popadasz w inne szkodliwe nałogi. Pamiętaj z wiekiem coraz trudniej pozbyć się takich nałogów, które nabyłaś będąc nastolatką. Palisz papierosy żuć to natychmiast !To nie wpływa dobrze ani na drowie ani na urodę.Nie myśl – Jestem młoda nie muszę myśleć o przyszłości. Myśl – Jestem młoda i chcę być zadbaną kobietą! Już teraz zacznij zdrowo się odżywiać, zacznij ćwiczyć regularnie , używaj kosmetyków. Dbaj o swój organizm najlepiej jak potrafisz od dziś a w przyszłości, możesz ominąć wiele problemów.

Każda z nas jest piękną kobietą!

Uważasz się za brzydką ? Uważasz, że nic już Ci nie pomoże? Jesteś tak zakompleksiona, że na wstępie już się poddajesz? Ciągle patrzysz na inne kobiety jakie to one są piękne a jaka ty brzydka ? Przestań porównywać siebie do innych kobiet. Nie myśl ja nigdy nie będę taka jak jak ktoś tam – bo nigdy nie będziesz! Każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju, nie ma takiej innej na świecie. Każda kobieta jest jak nieoszlifowany diament, który trzeba oszlifować by był piękny. Każda jest piękną kobietą -Wystarczy tylko popracować nad sobą by innym pokazać swoje piękno. Dbaj o siebie każdego dnia, pokazuj swoje atuty. Zobaczysz gdy będziesz dbała o siebie tak jak powinnaś poczujesz się pewniejsza siebie! Pewność siebie dodaje skrzydeł, potem jest wszytko łatwiejsze.Nie ma brzydkich kobiet – są tylko zaniedbane .Nic nie stoi na przeszkodzie byś każdego dnia dbała o siebie.

2 myśli na temat “DBAJ O SIEBIE-APEL DO POLEK !

Dodaj komentarz