Olejek z pestek malin

Olejek z pestek malin
Już robi się ciepła wiosna, a zanim się obejrzymy będzie ciepłe lato. Na razie, zamiast świeżych malin możemy wywołać te wspaniałe wspomnienie lata tym olejkiem, do którego recenzji was zapraszam…
Skład :
Opinia  Olejek ma kolor ciemno żółty o konsystencji średnio gęstej.
Zapach olejku jest dosyć nietypowy – w pierwszym odczuci, zapach kojarzy się z ziemią trawą i wiosną w drugim wyczuwa się lekką nutę malin. Niestety nie pachnie, słodkimi malinami ale mimo to zapach jest ciekawy.
Olejek rozprowadza się na skórze bezproblemowo, jeśli stosujemy go w normalnej ilości ( nie za dużo nie za mało). Szybko się wchłania, nie pozostawia skóry oblepionej i tłustej. Skóra nabiera zdrowego promiennego wyglądu, a jej odcień minimalnie się zmienia.
Olejek stosowałam wyłącznie na buzię, każdego ranka ( zamiast kremu).
Można by pomyśleć, że skóra po tak częstym stosowaniu olejku, zapcha się w wyniku czego powstanie wiele niemiłych niespodzianek.
Wręcz przeciwnie olejek działa inaczej niż inne olejowe zapychacze. Przy stosowaniu tego olejku, zauważyłam, że pojawia się na buzi mniej zaskórników ( co mnie ogromnie cieszy !)
Pozostawia buzię gładką i miłą w dotyku, z powodzeniem stosuje go pod makijaż. Olejek chroni skórę również przed
promieniowaniami UV niestety nie mogę stwierdzić czy faktycznie tak
jest.
Olejek jest inny niż te, które stosowałam do tej pory jest zdecydowanie bardziej ,,lekki” i mniej zapychający. Szybciej się wchłania i nie tworzy na skórze tłustej i nie przyjemnej warstwy.

Olejek ma swoją cenę, ale jest jak najbardziej jej wart można go
kupić za 24,50 zł w e-fiore.pl
 A wy znacie jeszcze jakieś inne oleje które nie zapychają ?

12 komentarzy

Dodaj komentarz