Szminka Romantic Rose Lili LoloSzminka Romantic Rose Lili Lolo ma kolor jasnego rubinowego różu z lekkimi drobinkami odbijającymi światło.
W zależności od światła, kolor zmienia się niewiele o 1-2 tony.
W moim odczuciu nie jest to intensywny kolor, dla mnie stanowi idealny kolor szminki na co dzień i od święta.

W makijażu widać, że usta są pomalowane. Kolor jednak nie jest nachalny lecz subtelny i jak jej nazwa mówi ,,romantyczny”. Na ustach tworzy warstwę, wyróżniającą się znacznie od koloru ust.
Z bliska widać, że szminka trochę się roluje – efektu tego możemy uniknąć odbijając nadmiar szminki na chusteczkę lub stosując bezbarwną pomadkę jako podkład pod szminkę.
Szminka się nie rozmazuje ( chyba, że przy pocałunkach) Nie posiada zapachu ani smaku.
Dobrze nawilża i pielęgnuje usta, jednak jak to szminka nie jest to jej głównym zadaniem.

Ważne, dla mnie jest trwałość koloru – po kilku próbach nałożenia szminki zauważyłam, że kolor bez rozmazywania utrzymuje się na ustach do 4 godzin. Łatwo się odbija i pozostaje na innych powierzchniach (szklanki, kubki) Po tym czasie kolor stopniowo znika z ust, pozostawiając resztki już nie tak intensywnego koloru znacznie dłużej.

Szminka ma swoją cenę ( 48.90zł ) Ciężko mi określić czy warta jest swojej ceny gdyż nie mam porównania z innymi szminkami tego typu. Osobiście jestem z niej zadowolona, kolor mnie urzekł. Czuję się z z nim bardziej kobieco i tajemniczo. Trwałość sprostała moim oczekiwaniom jednak ze względu na cenę stanowi dla mnie dodatek na wyjątkowe okazje.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger