Olej kokosowy Olini


Olej kokosowy Olini

Dziś recenzja gościnna mojej siostry olejku kokosowego marki Olini. Wszystkich chętnych zapraszam do lektury
Olini – olej kokosowy

Olej kokosowy, chyba mój numer jeden ze wszystkich olejów. Jego cudownego działania, nie muszę nikomu przedstawiać.
Podejrzewam, że znaczna większość z Was miała już z nim do czynienia. W przeciągu ostatnich kilku lat stal się on niezwykle popularny nie tylko w zastosowaniu w kuchni, ale przede wszystkim w naturalnej kosmetyce.
Przyznam się bez bicia, że podbił również moje serce i na stale zagościł na mojej półce z kosmetykami. Miałam przyjemność obcować z olejami od rożnych producentów. Niby tylko olej , ale każdy z nich różnił się troszkę od poprzedniego. Tym razem mogłam wypróbować produkt firmy Olini.
 ( O właściwościach oleju kokosowego przeczytacie tutaj )

Co możemy dowiedzieć się od producenta?
''Nasz olej tłoczony jest na zimno, w temperaturze nieprzekraczającej 40°C, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze. Olej kokosowy Olini jest w 100% naturalny, w procesie produkcji nie dodajemy żadnych barwników, konserwantów ani ulepszaczy. Olej ma piękny biały kolor.''

http://olini.pl/
Moja opinia
Produktu przede wszystkim używałam na ciało i włosy, sporadycznie dodałam łyżeczkę olejku do kapeli mojego syna. Ojej ten faktycznie ma śliczny biały kolor. Konsystencja jest kremowa, pozbawiona grudek co jest wielkim plusem. Produkt świetnie się wchłania, nie pozostawiając żadnej tłustej powłoki. Delikatny zapach utrzymuje się na skórze całkiem długo. Także można się cieszyć nie tylko aksamitnie delikatną skórą, ale i aromaterapią w jednym. Produkt jest wydajny, używam go od miesiąca i wciąż mam pól słoiczka do zużycia. Z pewnością zaopatrzę się w przyszłości w ten sam olej, a może skusze się spróbować innych olejów od firmy Olini.

 Ten olej można kupić w sklepie :

Kliknij by przejść do sklepu
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger