Twist off Dermogal – kapsułki z witaminami

Twist off Dermogal
Twist off Dermogal – kapsułki z witaminami – czy warto je stosować ?Nie bez powodu znajdziemy w tych kapsułkach witaminy A i E w duecie. Połączenie ich, stanowi duet doskonały. Dlaczego ? Dziś co nieco o produkcie, wszystkim dobrze znanym czyli o małych rybkach pełnych witamin.

Twist off Dermogal – co zawiera ?

Witamina E 
Znana nam jako ,,Witamina Młodości” nie bez powodu tak się zwie. Jej głównym działaniem na urodę jest opóźnianie procesów starzenia się skóry. Ponadto poprawia stan skóry, odżywia ją i chroni przed wirusami i drobnoustrojami. Witamina E jest niezbędna w prawidłowym przyswajaniu witaminy A.

Witamina A
Tak jak i poprzedniczka jest znana z swych działań przeciwzmarszczkowych. Jest ona niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu naszej skóry, bez niej nasza skóra staje się nadmiernie sucha a paznokcie stają się łamliwe. Przyśpiesza gojenie się ran i zmian trądzikowych, skutecznie zmniejszając zaczerwienienia skóry.

Moja opinia o kapsułkach

Kapsułki stanowią dla mnie najbardziej uniwersalny kosmetyk. Można stosować je same jak i w dodatku do innych kosmetyków. Użycie ich jest łatwe i przyjemne, otrzymujemy małą kapsułkę z wystarczającą ilością witamin. Nie musimy się bać, że witaminy się rozleją ani zmarnują użyte w zbyt dużej ilości. 

 • Moim ulubionym sposobem jest zastosowanie kapsułki na twarz w celu masażu skóry twarzy. Po takim zabiegu, skóra jest cudownie odprężona. Wygląda na znacznie bardziej nawilżoną i zdrowszą. Kto nie próbował tej prostej metody polecam bo warto spróbować
 • Kolejnym zastosowaniem kapsułek jest użycie ich w celu poprawy kondycji paznokci. Używam wtedy 1 a czasem 2 kapsułek i dokładnie wsmarowuje w płytkę paznokciową. Efekty są widoczne, ale trzeba na nie poczekać bo dopiero przy 5 razie zauważyłam wzmocnienie paznokci.
 • Dodatek do gotowych i domowych kosmetyków. Kapsułki używam do wielu rzeczy, najczęściej wzbogacam nimi tanie maski do włosów lub ulepszam domowe maseczki. Ten mały dodatek, może zdziałać bardzo wiele.
A wy znacie te kapsułki ? Jak tak to jakie jest wasze ulubione zastosowanie?

Możesz również polubić

13 komentarzy

 1. Ewa

  Bardzo fajny produkt, kiedyś miałam na niego chrapke, ale ostatecznie nie kupiłam, a szkoda…

 2. Veronme

  Nie znam, ale myślę, że się skuszę:)

 3. OnAlwaysTogether

  Miałam je dawniej i często używałam pod maseczki do twarzy 🙂

 4. Korah

  Panaceum na wszelkie bolączki skórne.

 5. ...SZKATUŁKA...

  Miałam kiedyś te RYBKI,ale u mnie zupełnie się nie sprawdzają :-/

 6. Daria Bożek

  Mam te rybki muszę do nich wrócić… 😉

 7. Sekrety Naszego Piękna

  U mnie się totalnie nie sprawdziły ;/

 8. KasiaS1980

  Mnie zupełnie do siebie niestety nie przekonały 🙁

 9. Athoualia

  Znam i stosowałam jak nie było kremu do twarzy 😀
  Dobrze je wspominam

Dodaj komentarz