Revive Lashes od Floslek

Revive Lashes od Floslek
serum do rzęs
Ostatnio nastała moda na odżywki do rzęs. Aktualnie w sklepach możemy wybierać pomiędzy wieloma firmami, niestety nie każda odżywka przyczyni się do wzrostu upragnionych rzęs. Czy serum Revive Lashes od Floslek jesy skuteczny ? Ciekawskich zapraszam do recenzji.

Na początek garść informacji od producenta

Serum zawiera innowacyjny kompleks składników – BIMALASH COMPLEX™ (Bimatoprost + Widelash™ + ekstrakt ze świetlika lekarskiego), który intensywnie stymuluje wzrost rzęs i brwi. Wydłuża, zagęszcza i pogrubia. Sprawia, że stają się ciemniejsze, błyszczące i bardziej odporne na wypadanie. Preparat nie podrażnia oczu i skóry wokół oczu.

Serum zawiera innowacyjny kompleks składników – BIMALASH COMPLEX™ (Bimatoprost + Widelash™ + ekstrakt ze świetlika lekarskiego), który intensywnie stymuluje wzrost rzęs i brwi. Wydłuża, zagęszcza i pogrubia.
Sprawia, że stają się ciemniejsze, błyszczące i bardziej odporne na wypadanie. Preparat nie podrażnia oczu i skóry wokół oczu. Cena 89,99 starcza na 3 miesiące użytkowania. ( W niektórych aptekach można kupić już za 50 zł )

Więcej informacji TUTAJ

Moja Opinia  Revive Lashes od Floslek

Revive Lashes od Floslek

Opakowanie
Wizualnie serum jak i jego opakowanie wygląda niezwykle elegancko. Jest naprawdę bardzo solidnie wykonane. Aplikowanie serum jest bardzo proste, dzięki pędzelkowi nakładamy odpowiednią ilość preparatu.
Wydajność
Po 1,5 miesiąca codziennego stosowania serum na noc pozostało mi wciąż pół opakowania. Po okresie 3-8 tygodni producent poleca stosowanie odżywki rzadziej w celu podtrzymania efektu.
Użytkowanie
Nie zdarzyła mi się sytuacja żeby serum dostało mi się do oczu. Obawiałam się tego, ponieważ preparat należy aplikować bardzo blisko linii rzęs. Nic mnie również nie uczuliło ani nie wywołało podrażnień, nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Efekty i wrażenia Revive Lashes od Floslek

Z góry zaznaczę, że mimo starań zdjęcia nie obrazują dokładnie wizualnych efektów używania. W moim odczuciu efekt jest znacznie lepszy. Zauważyłam znaczne pogrubienie i zagęszczenie rzęs. Stały się one bardziej ujarzmione i poukładane. Najlepszym efektem jest jednak dla mnie wzrost rzęs, nie są one co prawda tak spektakularne jak te widoczne na opakowaniu, są za to znacznie lepsze niż przed użytkowaniem serum. Używając Revive Lashes nie byłam nastawiona na duże efekty, z doświadczenia wiem że w dużej mierze jest to kwestia indywidualna. Jestem w pełni zadowolona z tego, co serum uczyniło z moimi rzęsami. Zauważyłam widoczną poprawę jakości moich rzęs i przy tym zachowałam ich naturalny wygląd.

Rzęsy przed użytkowaniem Revive Lashes
 Rzęsy po użytkowaniem Revive Lashes

Możesz również polubić

19 komentarzy

 1. Agnieszka KzMP

  Wow, faktycznie działa – chętnie kupię 🙂

 2. malinka27

  Widać efekt 🙂 ! Ja używam odżywki Bodetko Lash , jest bardzo dobra i przede wszystkim działa , więc bardzo ją polecam 🙂

 3. Justyna Ch.

  Na zdjęci efekty są widoczne. Naprawdę. Poprawiona kondycja rzęs to już dużo.

 4. Michasia S.

  Nie mam przekonania do odżywek do rzęs.
  Moje mi nie przeszkadzają, więc nie eksperymentuję 😀

 5. K. Kasieńka

  Masz teraz bardzo ładnie podkreślone rzęsy. Może i ja powinnam spróbować.

 6. Kathy Leonia

  łoł urosły zacnie:) i wydają się takie grubsze:)

 7. Justine Urodowe Popołudnie

  No no, całkiem niezły ten efekt, podoba mi się

 8. Acco litoo

  ładne ja muszę kupić jakąś odżywkę bo mam osłabione rzęsy 🙁

 9. KasiaS1980

  Moim zdaniem efekt jest widoczny, choć lepiej byłoby to widać, gdybyś porównała to samo oko. Ja obecnie stosuję Long4Lashes do brwi, dostępne w Rossmanie i jak na razie jestem zadowolona. Może skuszę się i na odżywkę do moich jasnych rzęs.

 10. KARO BEAUTY

  Widać efekty 🙂 Całkiem nieźle! 🙂

 11. ...SZKATUŁKA...

  Ja w najbliższym czasie będę testowała BODETKO LASH.

 12. kosmetycznywidok.blogspot.com

  ooo to juz floslek nawet takie produkty posiada 🙂

 13. rogaczki

  Nie miałam okazji używać kosmetyku tej marki, ale zaczęłam testowanie odżywki Murier – mam nadzieję, że efekty będą podobne 🙂
  pozdrawiam, A

 14. Meg Sheti

  Widać naprawdę ładną różnicę! 🙂

  Zdrowotnieiradosnie

 15. Testowania Czas

  Lubię produkty Flos Lek, ale nie wiedziałam, że takie cuda produkuje 🙂

Dodaj komentarz