Masło aloesowe

Masło aloesowe

Masło aloesowe stanowi połączenie oleju kokosowego i ekstraktu z
aloesu. Czy ten duet stanowi dobre połączenie ? Ciekawych zapraszam do recenzji
Kilka słów o kosmetyku :
  • Masło zawarte jest w wygodnym i estetycznie wyglądającym opakowaniu o pojemności 50 g
  • Nie posiada zapachu
  • Posiada gładka konsystencje bez grudek, taką jak olej kokosowy
  • Jest wydajne
  • Łatwo rozsmarowuje się na skórze, wchłania się dobrze – chociaż to jest zależne od ilości nałożonego kosmetyk. Im więcej tym wolniej się wchłania im mniej tym szybciej
  • Po aplikacji pozostawia skórę lekko błyszczącą

Moja opinia Maska Masło aloesowe

Masło używam na dwa sposoby : jako krem do twarzy na wieczór i jako masło do zabezpieczania końcówek włosów.
Jako krem
Przyznam szczerze, jako krem z początku nie działał obiecująco. Dobrze natłuszczał skórę, ale nie robił nic po za tym. Dopiero po 2 tygodniach stosowania zauważyłam efekty na jakie liczyłam. Cera wygląda znacznie zdrowiej, uporczywy trądzik poszedł praktycznie w zapomnienie i sporadycznie pojawia się jakaś mała niespodzianka. Wszystkie krostki ładnie się zagoiły i z dnia na dzień stają się coraz mniej widoczne. Suche skórki dawno już mnie nie męczą ( A dokładniej gdy zaczęłam stosować naturalne oleje lub masła zamiast kremu na wieczór) Myślę, że warto było czekać na efekty, z zdrowiej wyglądającą cerą czuję się znacznie lepiej.
Niestety moja cera wymaga tego by cały czas o nią dbać, wszelkie zaniedbania nawet na tydzień od razu stają się widoczne. Nie stosuje tego masła na dzień, nie ukrywam że cera się po nim nieco świeci a tego efektu wolę unikać w ciągu dnia. Wieczorami lubię czuć że dbam o swoją buzię, oprócz dobrego natłuszczania funduje jej dodatkowy masaż co mam nadzieję że zaowocuje w przyszłości.
Jako zabezpieczenie końcówek
Ostatnio mam trochę bzika na punkcie swoich końcówek włosów. Ponieważ ostatnio podcięłam włosy, zależy mi na tym by zachowały swój dobry stan jak najdłużej. Niewielką ilość wcieram codziennie w włosy, dzięki czemu ciągle wyglądają na świeżo podcięte. Włosy nie rozdwajają się ani nie są łamliwe w jednym zdaniu – są takie jakie chcę żeby były przez cały czas.

Dostępność :
Wszystkich zainteresowanych tym masełkiem zapraszam na stronę producenta
http://www.naturalne-piekno.pl/
 

 

26 komentarzy

Dodaj komentarz