Przegląd akcesoriów i urządzeń do mycia twarzyKiedyś nie do pomyślenia było, żeby myć twarz czymś innym niż wodą z mydłem. Dziś oprócz kosmetyków sięgamy po coś więcej. Zadbana twarz i dokładna pielęgnacja, staje się coraz bardziej istotna. Możemy wybierać spośród wielu rzeczy, począwszy od tradycyjnych szczoteczek a kończywszy na wymyślnych urządzeniach. Zapraszam do przeglądu niektórych akcesoriów i urządzeń dostępnych w sklepach i w internecie.

 Klasyczne szczoteczki do mycia twarzy


 1. For Your Beauty 9zł
 2. Zwykła szczoteczka, Allegro  2-5zł
 3. Top choice 7-9zł
 4. Cose della Natura, 17-20zł
  Urządzenia do mycia twarzy
 1. Dual Clean, Mango 150zł
 2. SkinPro, Oriflame 140zł 
 3. Clean & Care, Rival de Loop 40zł
 4. Urządzenie do pielęgnacji twarzy, Biedronka 20zł
 5. Beauty Brush, Calypso, szczoteczka do twarzy i ciała 95zł
 Elektryczne szczoteczki do twarzy
 1. Remington, Reveal, Szczotka do twarzy FC1000 250zł
 2. Beurer FC 95 330zł
 3. Philips VisaPure SC5275/10 680zł
 4. Mary Kay, Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate 280zł
 5. MIA2, Urządzenie do oczyszczania skóry twarzy 650zł
Silikonowe szczoteczki do mycia twarzy 
 1. Ebelin, Dm 13zł
 2. Foreo Luna, 720zł 
 3. Foreo, Luna Mini 200-500zł
 4. Silikonowa szczoteczka, Allegro 8zł
 5. Miękka szczoteczka, Avon 9 zł
Ściereczki i rękawice 
 1. Skin&Tonic London Organiczna ściereczka do mycia twarzy 23zł
 2. LIZ EARLE Ściereczka muślinowa, Allegro 13zł
 3. GLOV Hydro Demaquillage Comfort 50zł
 4. Cleaner, Raypath Rękawica do peelingu twarzy 20zł
 5. Organic Muslin Face Cloths, Balm Balm, Muślinowe ściereczki do mycia twarzy 35zł
 6. THE BODY SHOP ,muślinowa ściereczka do oczyszczania twarzy 14zł

P.s Czy lubicie tego typu posty ? Jeśli chcecie będzie ich więcej ( przyznam że mimo minimalnej treści ich zrobienie wymaga bardzo dużo czasu)

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji