Strona główna » Cienie do powiek Annabelle Minerals

Cienie do powiek Annabelle Minerals

Cienie do powiek Annabelle Minerals

Cienie do powiek Annabelle Minerals : Ice CreamCappuccino. Jak spisały się cienie do powiek popularniej polskiej marki kosmetyków mineralnych ? Zapraszam do recenzji i zdjęć porównawczych.

W kilku słowach ogólnie o cieniach Cienie do powiek Annabelle Minerals

Cienie są zawarte w wygodnym opakowaniu z sitkiem, zapobiegającemu przypadkowe wysypanie produktu. Jak dla mnie to obowiązek przy sypkich cieniach ! Zawierają aż 3 gramy cieniu, bardzo duża pojemność. Będę miała przyjemność używać tych cieni przez długi czas. Aplikacja pomimo sypkiej konsystencji jest bezproblemowa. Cienie nałożone pędzelkiem nie obsypują się na całej twarzy. Są bezpieczne w użyciu i nie podrażniają oczu. Utrzymują się na powiece przez cały dzień. Cienie o których dzisiaj mowa posiadają według mnie neutralne odcienie. Idealnie nadające się jako bazę pod inne kolory jak i solo. W makijażu dziennym, nadają subtelnego blasku powiększając optycznie oko.
 

Ice Cream

Cienie do powiek Annabelle Minerals

Kolor wpada w jasny beż, zawiera w sobie błyszczące złote i srebrne drobinki. Na  powiece wygląda bardzo neutralnie ( niestety ten jak i drugi cień jest ciężki do uchwycenia na zdjęciach ). Jest to kolor idealny do ,,dyskretnych” dziennych makijażów, gdy zależy nam na delikatnym podkreśleniu oka.

Cappuccino 

Kolor nieco podobny do poprzedniego, odcień nieco chłodniejszy. Jak sama nazwa sugeruje kolor rzeczywiście przypomina cappuccino, jest ciemno beżowy i zawiera w sobie złote i srebrne drobinki.
Cień idealnie współgra z ice cream, ładnie podkreśla załamanie oka. Jednak solo również jest delikatny i ,,dyskretny” idealny na co dzień

Cienie do powiek Annabelle Minerals

Ice Cream  /Cappuccino

Inne posty

19 thoughts on “Cienie do powiek Annabelle Minerals

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *