Kredka do brwi od Couleur Caramel

Kredka do brwi

Dostępność  couleurcaramel.pl

Cena : 54 zł

Kredka do brwi od Couleur Caramel
Odcień 21

 Moja opinia Kredka do brwi od Couleur Caramel

Kredka do brwi Couleur Caramel na pierwszy rzut oka, cieszy dobrą jakością wykonania i estetyką. Makijaż brwi z wykonaniem jej jest bardzo prosty i nie wymaga większej wprawy. Kredką ładnie rysuje się łuk brwiowy. Można nieco stopniować intensywność konturu brwi przez mocniejsze przyłożenie do skóry.
Drewienko z którego została wykonana kredka, łatwo się ostrzy i nie jest łamliwe. Kredka jest pośrednia ani nie zbyt miękka ani nie zbyt twarda. Rysowane kontury są wyraziste i nie wymagają poprawy.  Trwałość jest zadowalająca, makijaż pozostaje na brwiach do około 6 godzin. W przypadku potarcia skóry ręką, kolor w niewielkim stopni schodzi. Kredka nie podrażnia skóry ani oczu. Zmywa się szybko i bezproblemowo. Dołączona szczoteczka do rozczesywania brwi, stanowi świetne uzupełnienie.  Dzięki niej, można w łatwy i szybki sposób ujarzmić brwi.

Kredka do brwi od Couleur Caramel

Użyta po podkreśleniu łuku brwiowego, dodaje makijażowi bardzo naturalny efekt. Jestem z tej kredki bardzo zadowolona, używam jej ostatnio do codziennego makijażu. Jej kolorystyka bardzo mi pasuje, nie jest ani za ciemna ani za jasna. Można ją kupić również w innych wariantach kolorystycznych. Jedynym minusem jaki zauważyłam podczas użytkowania jest szybkie zdzieranie się napisów z drewienka.

18 komentarzy do “Kredka do brwi od Couleur Caramel”

  1. Nie masz wrażenia, że odcień tej kredki jest za ciepły??
    Nie wiem sama może to zdjęcie nieco zniekształca kolor, albo mój monitor, ale naprawdę wydaję mi się, że jeżeli troszeczkę ochłodzić kolor tej kredki to pasowałaby idealnie. 🙂

    Odpowiedz
  2. fajny kolorek kredki i ładnie się komponuje z Twoimi brwiami. Ja jednak nie używam takich kredek gdyż mam ciemne brwi i nie muszę ich już podrasowywać! 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz