Strona główna » Happiness Boutique – recenzja

Happiness Boutique – recenzja

http://www.happinessboutique.com/en/

Happiness Boutique

Dziś nie codziennie, chciałam wam przedstawić coś obok czego każda kobieta nie przejdzie obojętne – mowa o  biżuterii ! Kolczyki o których mowa są nie co dzienne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Zwracają uwagę swoim kształtem, rozmiarami i kolorami. Będą idealnym uzupełnieniem kreacji, na małe i duże wyjścia.

Majestic Forest Green Statement Earrings in Gold

 Te kolczyki od razu przyciągnęły moją uwagę. Mają w sobie coś elfickiego i majestatycznego. Kolory są żywe, przybrane w eleganckie obramowanie. Są dosyć ciężkie, ale jak założy się je już na uszy sprawiają że czujemy się zupełnie inaczej.

Happiness Boutique

 

Deluxe Contrast Starburst Statement Earrings in Blue

Luksusowe i wyjątkowo eleganckie kolczyki. Takimi nie pogardziła  by nawet królowa. Idealne do wieczornej stylizacji. Tak jak i poprzednie mają swoją wagę i czuć je na uchu. Są jak wisienka na torcie do wieczorowej sukienki.

Happiness Boutique
 
 

Happiness Boutique – w kilku zdaniach odnośnie sklepu.

Nasz asortyment dużych odważnych kolczyków jest pewny siebie, efektowny i zabawny. Od kolczyków z małymi, fantazyjnymi strzałkami ozdobionymi kamieniami, po kolczyki o skomplikowanych geometrycznych kształtach, oraz kolczyki w kolorach i wzorach inspirowanych Aztekami, te efektowne kolczyki wymagają uwagi i na pewno wywrą duży wpływ. Opalizujące klejnoty, tęczowe kamienie, metaliczne krawędzie i kontrastujące odcienie biżuterii, to tylko niektóre z wyjątkowych i przyciągających wzrok detali naszych srebrnych kolczyków i srebrnych kolczyków. Połączenie różnych metali szlachetnych, żywic i klejnotów sprawia, że ​​te kolczyki są wyjątkowe, niezapomniane i charakterystyczne.

Inne posty

26 thoughts on “Happiness Boutique – recenzja

  1. Cudowny jest ten zielony kolor. Chyba idealny dla posiadaczek oczu o takim samym kolorze. Ja raczej wybieram delikatne modele, ale u kogoś jak najbardziej jestem na tak 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *