Cienie do powiek od Lili Lolo – Angelic, Pixie Sparkle, Bronze Sparkle

Cienie do powiek Lili Lolo
Dziś co nieco o idealnych odcieniach na lato od Lili Lolo

Biały – Angelic /Niebiesk i- Pixie Sparkle/ Brązowy – Bronze Sparkle
W kilku słowach o cieniach

Cienie do powiek, w zależności od światła przybierają różną barwę. Zawarte są w małych opakowaniach z sitkiem, co zapobiega ich wysypaniu się. Są bardzo wydajne i łatwe użyciu. Można je stosować i na mokro i na sucho. Jak to bywa w przypadku cieni sypkich, mogą się nieco obsypywać. Intensywność kolorów, można stopniować poprzez nakładanie kolejnej warstwy cienia. Łatwo się rozcierają i mieszają z sobą. Trwałość jest zadowalająca około 6-8 h bez bazy i ponad 8 z bazą pod cienie. 

Dostępność costasy.pl
Cena : 36,90 zł
Pojemność od 2 do 3,5 g

Cienie w świetle dziennym i w świetle żarowym

Angelic – Biały Cień Do PowiekKolor cienia jest biały i mocno błyszczący. Optycznie powiększa oko, nadaje się zwłaszcza nałożony do jego kącika. Bardzo dobrze współgra z innymi cieniami. Lubię go stosować najbardziej do dziennego smokey eye lub solo do makijażu w okularach.

Bronze Sparkle – Brązowy Cień Do Powiek

Ten cień w zależności od światła przybiera cieplejszą lub chłodniejszą barwę. Bardzo ładnie prezentuje się przy brązowych oczach. Jest bardzo dobrze na-pigmentowany, najlepiej u mnie się spisuje stosowany solo.

Pixie Sparkle -Turkusowy Cień Do Powiek

Jest to  najbardziej wakacyjny cień z całej trójki. Piękny turkusowy odzień, na powiece raz jest bardziej niebieski raz bardziej turkusowy – wszytko zależy od światła. Pixie Sparkle pasuje do różnego rodzaju koloru oczu. Preferuje jego stosowanie z innymi cieniami, lub jako delikatne podkreślenie powieki.

A wy macie swoje ulubione kolory cieni do powiek na wakacje ?

27 myśli na temat “Cienie do powiek od Lili Lolo – Angelic, Pixie Sparkle, Bronze Sparkle

  1. można by powiedzieć że to rodzaj, ale wymyśla go producent i nie ma tego w prawie 🙂 dermokosmetyki wyróżniają się małym ryzykiem podrażnienia i tym, że nadają się do pielęgnacji skóry chorej, a no i oczywiście cena jest wyższa, bo wrobili sobie tym pojęciem pewien prestiż 😀

  2. Ten turkus jest świetny, lubię takie kolory;) Zawsze myślałam że trwałość i pigmentacja takich sypkich cieni jest kiepska, a nałożone na skórę są bladziutkie, a jednak wyglądają super na ręce;)

Dodaj komentarz