Przejdź do treści

Magic Curls – Gadżet włosomaniaczki

Magic Curls

Magic Curls – czy warto kupić ?

Niedawno w miejscowej drogerii trafiłam na nie i kupiłam w ciemno. Teraz już wiem, że przepłaciłam, ponieważ najtańsze wersje nie różnią się niczym od tych droższych. Posiadam 2 wersje Magic Curls jedną z Donegal a drugą z Magic Leverag. Więc jeśli, chcecie przekonać się, czy magiczne sprężynki działają polecam kupno ich na allegro. Na czym polega ten fenomen ? W prosty i łatwy sposób można uzyskać loczki niczym sprężynki. Takie mi się marzą i ciągle zazdroszczę ich mojej siostrze.

Niestety sprawa nie wygląda już tak łatwo, używając ich doszłam do następujących wniosków :

  • Po 1 trzeba dobrać odpowiednią długość wałków. Żadne z powyższych nie są dobre na moje włosy, rozwiązałam ten problem nakładając po 2 na jedno pasmo by włosy były całe zwinięte. Na zagranicznych stronach można kupić inne długości, nie trafiłam w Polskich sklepach na dłuższe.
  • Trzeba dobrze chwycić szydełkiem włosy i ostrożnie przeciągnąć je przez wałek. U mnie wyglądało różnie – niekiedy w mgnieniu oka wałek był już na włosach a czasami ciężko było go nałożyć i nieźle plątałam włosy. Myślę że to kwestia wprawy. Łatwiej nakładało się skręcone już włosy w mniejszej ilości
  • 1 opakowanie w moim odczuciu ma za małą ilość wałków. Potrzebne są 2 opakowania
  • Nie koniecznie tak wygodnie się w nich śpi, są jednak wygodniejsze od zwykłych wałków
  • Loki na moich włosach wychodzą bardzo ładne – piękne sprężynki
  • Trzeba dobrze je nałożyć, również z tyłu głowy – niewłaściwe rozłożenie wałków gwarantuje niezbyt ładną fryzurę
  • Loki wychodzą różne, wszytko zależy od rodzaju włosów i ich podatności na kręcenie się
Lewa loki na 2 dzień / Loki po rozplątaniu   

Magic Curls Podsumowanie 

Uważam, że jest to ciekawy gadżet włosomaniaczki warty spróbowania. Polecam kupno najtańszej wersji, gdyż wałki nie różnią się niczym. Jedynie szydełko wygląda minimalnie inaczej. Magic Curls jest fajnym sposobem na ładne loki i nie wymaga większej wprawy w fryzjerstwie. W prosty sposób można odmienić swoją fryzurę.

31 komentarzy do “Magic Curls – Gadżet włosomaniaczki”

  1. Według mnie fakt, że loki wychodzą różne to nawet zaleta tego produktu. Wówczas nasza fryzura wygląda bardziej naturalnie 🙂 Spotkałam się już z tymi sprężynkami i wiem, że wiele dziewczyn już sobie je bardzo chwali. Faktycznie różne długości ułatwiają znacząco sprawę nawijania włosów. Warto więc poszukać 🙂

  2. Mam te drugie sprężynki 😀 kupiłam je już jakiś czas temu, a użyłam jeden jedyny raz 😀 Dłuższych sprężynek jest zdecydowanie za mało, a włosy mam do połowy pleców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.