Magic Curls - Gadżet włosomaniaczki - Czy działa ? Porównanie 2 opcji - tańszej i droższejNiedawno w miejscowej drogerii trafiłam na nie i kupiłam w ciemno. Teraz już wiem, że przepłaciłam, ponieważ najtańsze wersje nie różnią się niczym od tych droższych. Posiadam 2 wersje Magic Curls jedną z Donegal a drugą z Magic Leverag. Więc jeśli, chcecie przekonać się, czy magiczne sprężynki działają polecam kupno ich na allegro. Na czym polega ten fenomen ? W prosty i łatwy sposób można uzyskać loczki niczym sprężynki. Takie mi się marzą i ciągle zazdroszczę ich mojej siostrze.
Niestety sprawa nie wygląda już tak łatwo, używając ich doszłam do następujących wniosków :
  • Po 1 trzeba dobrać odpowiednią długość wałków. Żadne z powyższych nie są dobre na moje włosy, rozwiązałam ten problem nakładając po 2 na jedno pasmo by włosy były całe zwinięte. Na zagranicznych stronach można kupić inne długości, nie trafiłam w Polskich sklepach na dłuższe.
  • Trzeba dobrze chwycić szydełkiem włosy i ostrożnie przeciągnąć je przez wałek. U mnie wyglądało różnie - niekiedy w mgnieniu oka wałek był już na włosach a czasami ciężko było go nałożyć i nieźle plątałam włosy. Myślę że to kwestia wprawy. Łatwiej nakładało się skręcone już włosy w mniejszej ilości
  • 1 opakowanie w moim odczuciu ma za małą ilość wałków. Potrzebne są 2 opakowania
  • Nie koniecznie tak wygodnie się w nich śpi, są jednak wygodniejsze od zwykłych wałków
  • Loki na moich włosach wychodzą bardzo ładne - piękne sprężynki
  • Trzeba dobrze je nałożyć, również z tyłu głowy - niewłaściwe rozłożenie wałków gwarantuje niezbyt ładną fryzurę
  • Loki wychodzą różne, wszytko zależy od rodzaju włosów i ich podatności na kręcenie się

Lewa loki na 2 dzień / Loki po rozplątaniu 

Podsumowanie : Uważam, że jest to ciekawy gadżet włosomaniaczki warty spróbowania. Polecam kupno najtańszej wersji, gdyż wałki nie różnią się niczym. Jedynie szydełko wygląda minimalnie inaczej. Magic Curls jest fajnym sposobem na ładne loki i nie wymaga większej wprawy w fryzjerstwie. W prosty sposób można odmienić swoją fryzurę.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger