Vis Plantis Peeling enzymatyczny papaja+kamelia

Vis Plantis, Helix Vital Care, Peeling enzymatyczny do twarzy

W kilku słowach o kosmetyku
 • Opakowanie Tubka o pojemności 75 ml
 • Zapach kremowy i lekko słodkawy
 • Konsystencja dosyć rzadka
 • Wydajność zadowalająca
 • Dostępność drogerie lub online
 • Cena ok. 13 zł
 • Więcej o kosmetyku
 • Skład AQUA, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Propanediol, Sodium Polyacrylate, Gossypium Herbaceum  Seed Oil,  Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Dimethicone, Papain, Camelia Kissi Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Snail Secretion Filtrate,Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Phenoxyethanol,  Parfum, Algin 1,2 Hexanediol, Carbomer, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol.
  75 ml  7,65 fl oz. Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj  

  Moja opinia 
Jest to peeling enzymatyczny, którego działanie czuć na skórze. Zaraz po aplikacji, wyczuwalne jest przyjemne ,,mrowienie skóry". Te uczucie znika po około 2-3 minutach, nie powoduje u mnie dyskomfortu - wręcz przeciwnie lubię te uczucie. Przy pierwszym użyciu, miałam obawy czy aby moja skóra nie zareaguje lekkim podrażnieniem skóry na kosmetyk. Wiem, że zdarza się to czasem przy takich peelingach. Muszę, przyznać że efekty użycia pozytywnie mnie zaskoczyły. Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Wyczuwalnie jest nawilżona, pozbawiona niechcianych suchych skórek. Przy systematycznym używaniu kosmetyku, skóra jest zdecydowania bardziej gładka w dotyku. Nie zauważyłam by peeling zapychał pory lub wzmagał powstawania niedoskonałości skórnych. Przykrych niespodzianek jest mniej, nie jest to jednak efekt wow. Mimo to, bardzo polubiłam się z tym kosmetykiem. Dla efektu aksamitnie gładkiej skóry, z chęcią będę po niego sięgać od czasu do czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger