Laid Bare Eye Palette od Lili Lolo

Laid Bare Eye Palette

 Moja opinia

Paleta cieni do powiek Laid Bare Eye od Lili lolo jest świetną propozycją dla fanek nudziakowych kolorów. Jej rozmiar jest bardzo mały, śmiało można zabrać ją w podróż gdyż zmieści się do każdej kosmetyki. Zawiera również lusterko, dzięki któremu bez problemu wykonamy makijaż. Intensywność cieni w pełni mnie zadowala, cienie na powiece są widoczne a zarazem ich kolor nie jest zbyt sztuczny. Przy aplikacji nie obsypują się ani nie podrażniają oczu.

Zamieszono w niej 8 odcieni :

Stark Naked – mat, subtelny różowy beż
Au naturel – połyskujący, lekko różowy beż
Skinny Dip – połyskujący, złoty beż
Shy Away – połyskujący, przydymiony brąz
Lody Godiva – połyskujący, głębokie złoto
Birthday Suit – mat, szary brąz
Exhibitionist – mat, oliwkowy brąz
Exposed – półmat, ciemny grafit

 

Tą paletkę mogę polecić zwłaszcza fanką naturalnych kosmetyków, które szukają alternatywy dla sypkich mineralnych cieni. Spiszą się zarówno u osób które uczą się malować jak i dla bardziej wprawionych makijażystek. Minusem może być cena, jest znacznie wyższa od drogeryjnych odpowiedników. Mogę jednak zapewnić, że stanowi dobrą inwestycję dla naszej urody. Paletka sama w sobie jest wykonana z bardzo dobrego plastiku, prezentuje się elegancko i jest bardzo dobra jakościowo. Myślę, że jest warta swojej ceny. Dostępność tutaj 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger