Naturalna pianka oczyszczająca 3 w 1 z cytryną i melisą Nowość Cosnature !

Naturalna pianka oczyszczająca 3 w 1 z cytryną i melisą

W kilku słowach o kosmetyku
  • Opakowanie plastikowa butelka z ,,dyfuzorem" pianki
  • Zapach Cytrynowy, świeży i lekko gorzki
  • Konsystencja Pianka
  • Wydajność Bardzo zadowalająca
  • Dostępność  sklep biobeauty.pl
  • Cena ok. 26 zł 
  • Więcej o kosmetyku przeczytasz tutaj
  • Skład  AQUA, COCO-GLUCOSIDE, SUCROSE, SODIUM COCO-SULFATE, GLYCERIN, BETAINE, ALCOHOL, LACTIC ACID, MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CITRUS LIMON PEEL EXTRACT, CITRIC ACID, PARFUM, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.
    Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj  
 Moja opinia
Jest to kosmetyk, z którym polubiłam się od samego początku. Zauroczyłam się jego zapachem, który pomaga mi się rozbudzić z rana. W dodatku, użycie tej pianki jest dziecinnie proste i szybsze w użyciu. Dzięki dyfuzorowi pianki możemy łatwo regulować pożądaną ilość kosmetyku. Zaoszczędzamy czas, nie jest tu bowiem potrzebne ,,spienianie". Podczas użycia, pianka nie szczypie ani nie podrażnia skóry - dlatego jej użycie jest wyjątkowo przyjemne. A jak radzi sobie z myciem ? Otóż w przypadku codziennej porannej rutyny, najlepiej się u mnie spisuje. Z zmywaniem makijażu również radzi sobie równie dobrze, w przypadku mocniejszego makijażu konieczne jest dłuższe mycie twarzy. Ja jednak, preferuje użycie tego kosmetyku jako kosmetyku oczyszczającego z codziennych ,,brudów" niż jako kosmetyk do demakijażu twarzy.  Myślę, że kosmetyk stanowi fajną alternatywę dla żeli do mycia twarzy, którą warto spróbować.


Jeśli jesteście ciekawi jakie ma właściwości melisa - to zapraszam tutaj https://drogadosiebie.pl/ziola/melisa-lekarska/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger