Podkład mineralny Minerals Love Botanicals od Pixie Cosmetics

Podkład mineralny Minerals Love Botanicals od Pixie Cosmetics

W kilku słowach o kosmetyku :

  • Opakowanie: plastikowy słoiczek z sitkiem o pojemności 6,5 g
  • Konsystencja : Bardzo drobno zmielony ,,proszek"
  • Wydajność : Bardzo duża'
  • Cena : 89.00 zł
  • Dostępność :  pixiecosmetics.pl
  • Więcej o kosmetyku przeczytasz tutaj 
  • Skład :  Mica, Zinc Oxide, Lauroyl Lysine, Zinc Stearate, Boron Nitride, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Silica, Gold, Avena Sativa Meal Extract, (+/-) CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288 Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj 


Moja opinia 

Pierwszą rzeczą na którą zwróciłam uwagę używając tego podkładu, jest jego mocne zmielenie. Nie wyczuwam w nim żadnych drobinek. Zaaplikowany na twarzy daje uczucie delikatnej i satynowej skóry w dotyku. Kolor Warm Muffin idealnie do mnie pasuje. Mam wrażenie że stapia się z kolorem mojej skóry przez co jest nie jest mocno widoczny na twarzy. Dla mnie to oczywiście plus ! Nie lubię podkładów, które mocno zmieniają koloryt skóry i dają efekt sztuczności.

Aplikacja podkładu, jak to w przypadku kosmetyków mineralnych, nie jest tak komfortowa jak tych w kremie czy w płynie. Kosmetyk podczas aplikacji pyli, dla mnie jednak nie stanowi to problemu. Krycie jest dobre, nie za mocne i nie za słabe na tyle wystarczające by zakryć zaczerwienienia twarzy. Podkład nie powoduje żadnych psikusów w postaci, zapchania cery czy powstawania niedoskonałości. Jest lekki i nie wyczuwalny na skórze. Jego trwałość mogę ocenić na około 8h w zależności od warunków pogodowych. Myślę, że efekty najlepiej zobrazują zdjęcia.

Lewa bez / Prawa z podkładem

 A jak wam podoba się efekt ? Znacie markę Pixie Cosmetics ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger