W trosce o oczy - krople do oczu z wodą morską Isomar

Isomar

Kiedy miałam okazję spróbować działanie kropel Isomar, nie wahałam się ani chwili. Niestety często mam problemy z suchością oczu. Przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu czy przed komputerem nie jest obojętne dla moich oczu. W dodatku noszenie szkieł kontaktowych, potęguje ten efekt. Często czuję, że moje oczy są przemęczone, wyczuwam ,, piasek pod powiekami". Nie jest to przyjemne uczucie i w dodatku moje oczy nie wyglądają wtedy dobrze.
Używam regularnie kropli do oczu, jednak do tej pory nie znalazłam tych najbardziej pasujących do mnie. Czy krople Isomar spełnią moje oczekiwania ? Ciekawych zapraszam dalej do recenzji.

Isomar Ochi Plus Krople do suchych oczu / Isomar occhi Krople do oczu

ISOMAR OCCHI PLUS Krople do suchych oczu

Informacje od producenta
Krople ISOMAR® Occhi Plus są szczególnie zalecane przy zespole suchego oka, a dzięki bogatemu składowi szybko przynoszą ulgę w przypadku pieczenia i podrażnień wywołanych suchością oka.
Krople do suchych oczu ISOMAR® Occhi Plus mogą być również stosowane w przypadku zaczerwienienia, podrażnienia, pieczenia, świądu i uczucia obecności ciała obcego, a także  w przypadku łzawienia i zmęczenia, wywołanych czynnikami zewnętrznymi, takimi jak ekspozycja na wiatr i  słońce, pyły, dym, upalna i bezdeszczowa pogoda, klimatyzowane pomieszczenia, długie przebywanie przed ekranem oraz stosowanie soczewek kontaktowych.
Cena : 29,99 zł
SKŁAD: Aqua, Maris Aqua, Jacobaea Maritima Extract, Calendula Officinalis Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Helichrysum Italicum Flower Water, Euphrasia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water, Erythritol, Propylene Glycol, Betaine, L-Carnitine, Hydroxypropylmethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxymethylglycinate. Wiecej o poszczególnych składnikach przeczytasz tutaj 


ISOMAR OCCHI Krople do oczu

Informacje od producenta
Isomar Occhi przeznaczone są specjalnie dla osób cierpiących na zaburzenia wydzielania łez, z tendencją do występowania zaczerwienienia oraz zapalenia spojówek. Przynoszą szybką ulgę w przypadku zaczerwienienia, podrażnienia, pieczenia, świądu i uczucia obecności ciała obcego. Pomagają także na  łzawiące oraz zmęczone oczy, szczególnie w wyniku ekspozycji na wiatr i promienie słoneczne, zapylenie, smog, dym, upalną i bezdeszczową pogodę,  a także z powodu długotrwałego przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych, korzystania z monitorów oraz stosowania soczewek kontaktowych. Krople do oczu ISOMAR® Occhi przynoszą znaczącą ulgę przy podrażnieniach wywołanych pyłkami i pomagają uśmierzać objawy uczulenia. Są także pomocne przy zespole suchego oka i mogą być stosowane podczas noszenia soczewek kontaktowych wszelkiego typu. 
Cena : 13,99 zł 
SKŁAD: Aqua, Maris Aqua*, Jacobaea Maritima Extract, Calendula Officinalis Water, Centaurea Cyanus Water, Helichrysum Italicum Water, Euphrasia Officinalis Water, Hydroxypropylmethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxymethylglycinate.*IsotonicWięcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj
ISOMAR OCCHI Krople do oczu w ampułkach to odświeżenie i nawilżenie dla oka w wygodnej formie jednorazowych zamykanych minimsów. Preparat łączy w sobie nawadniające właściwości wody morskiej, kwasu hialuronowego i  hypromelozy z kojącymi i łagodzącymi wód kwiatowych.
Cena 29,99 zł
SKŁAD: Aqua, Maris Aqua*, Jacobaea Maritima Extract, Calendula Officinalis Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Helichrysum Italicum Flower Water, Euphrasia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water, Hydroxypropylmethylcellulose, Sodium Hyaluronate.*Isotonic Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj

ISOMAR OCCHI Kąpiel dla oka

ISOMAR OCCHI Kąpiel dla oka

Kąpiel dla oka ISOMAR® Occhi nawilża i nawadnia gałkę oczną i okolice oczu, przynosząc szybką ulgę w przypadku zaczerwienienia, podrażnienia, pieczenia, świądu i uczucia obecności ciała obcego. Pomaga także w przypadku łzawienia i zmęczenia wynikających z przyczyn takich jak: ekspozycja na wiatr i promienie słoneczne, zapylenie, smog, dym, upalna i bezdeszczowa pogoda, klimatyzowane pomieszczenia, długie przebywanie przed ekranem oraz stosowanie soczewek kontaktowych. Kąpiel dla oka ISOMAR® Occhi przynosi znaczącą ulgę przy podrażnieniach wywołanych pyłkami i pomaga uśmierzać objawy uczulenia. Kąpiel dla oka ISOMAR® Occhi jest pomocna przy zespole suchego oka i może być stosowana podczas noszenia soczewek kontaktowych wszelkiego typu. Aby wzmocnić nawilżające i kojące działanie preparatu, zaleca się aplikowanie produktu przed założeniem soczewek kontaktowych.
Cena 34,99 zł 


SKŁAD: Aqua, Maris Aqua*, Jacobaea Maritima Extract, Calendula Officinalis Water, Centaurea Cyanus Water, Helichrysum Italicum Water, Euphrasia Officinalis Water, Hydroxypropylmethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxymethylglycinate. *Isotonic Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj
Więcej informacji tutaj  

 Moja opinia 

Z marką Isomar mam pierwszy raz do czynienia. Pierwszą rzeczą jaką zauważyłam, jest świetny skład produktów ! W zależności od danego produktu, bazują między innymi na : naturalnych wyciągach z ziół, kwasie hialuryniowym i izotonicznej wodzie morskiej. Różnorodność oferty sprawia, że każdy może znaleźć krople dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.
Krople Isomar Occhi spiszą się dla osób : noszących szkła kontaktowe, przebywające w klimatyzowanych pomieszczeniach, mających zaburzenia w wydzielaniu łez,  posiadających problemy z suchością oczy czy też alergią.  Krople występują również w formie ampułek - idealną do zabrania z sobą na co dzień.  Jest to również fajna sprawa, gdy używamy kropli od czasu do czasu. Forma ampułek pozwala na przechowywanie dłużej kropli. Zwykłe krople, należy zużyć 30 dni po otwarciu. Warto mieć takie krople w domu w razie nagłej potrzeby, spokojnie mogę poleżeć dłużej w apteczce.
Krople Isomar Occi plus są już bardziej konkretne i spiszą się u bardziej wymagających osób. Mają bogatszy skład i łagodzą wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Chronią przed szkodliwymi działaniami zewnętrznymi.  Warto wspomnieć, że żadne z kropli nie szczypią ! Nie musimy się tutaj martwić o dyskomfort związany z zakraplaniem oczu. Krople można również z powodzeniem stosować przy wszelkiego rodzaju soczewkach.
Produktem o którym warto wspomnieć jest  Kąpiel dla oka Isomar Occhi. Uważam, że jest to rzecz niezbędna w przypadku gdy nasze oczy są narażone na szkodliwe działanie z zewnątrz.. Przy pracy w której mogą dostać się do oczu wszelkiego rodzaju drobinki, nie trudno o podrażnienie oczu. Taka kąpiel przyniesie ulgę i pomoże oczyścić oczy z brudu. Dołączony plastikowy kubeczek, ułatwi to zadanie i na pewno jest lepszą formą iż przykładanie do oka kieliszka.
Dostępność produktów Super Pharm

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji