Strona główna » Kneipp Bath zestaw olejków do kąpieli

Kneipp Bath zestaw olejków do kąpieli

Kneipp Bath zestaw olejków do kąpieli

Hej Wszystkim,
Dziś co nieco o zestawie do kąpieli od Kneipp, w którego skład wchodzą miniatury olejków do kąpieli : Kwiat migdału , Stressfrei oraz  Tiefen Entspannung

Każda z buteleczek starcza na 1-2 użycia. Całość zestawu to koszt około 15 zł. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapoznać się z olejkami do kąpieli Kneipp. Pełnowymiarowe opakowanie olejku kosztuje około 25 zł. Zestaw jest świetnym pomysłem  na prezent, dla kobiet które mają wannę będą świetnym kąpielowym umilaczem.

Kneipp Bath Moja opinia

Olejek Stressfrei pachnie pięknym pomarańczowo-mandarynkowym zapachem. Barwi wodę na żółto, przez co kąpiel jest bardziej nie codzienna. Z kolei olejek Tiefen Entspannung nadaje wodzie niebieski kolor, zapach natomiast przywodzi na myśl męskie perfumy .Wersja Kwiat migdału
jest najbardziej kobieca i słodka, w porównaniu do poprzedników nie barwi ona wody na żaden kolor.
Z wszystkich trzech wariantów najbardziej spodobała mi się Stressfrei, kąpiel z tym olejkiem naprawdę mnie zrelaksowała i odprężyła.
Nie wiem jak Wy, ale ja staram się chociaż raz w tygodniu zrobić sobie porządną kąpiel z dodatkiem olejków. W codziennych obowiązkach i pośpiechu, warto wyciszyć się i zapomnieć o świecie.

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *