DIY Lawendowy peeling do ciała

DIY Lawendowy peeling do ciała

Hej wszystkim,
Dziś przychodzę do Was z pięknie pachnącym peelingiem, którego pokochają zwolennicy lawendy. Zapewnia skórze gładkość, nawilża ją i pielęgnuje. Stosowany wieczorem, pozwala złagodzić stresy minionego dnia. Po jego użyciu, nasza skóra nie wymaga stosowania dodatkowych ,,wspomagaczy nawilżania". W porównaniu do innych olejowych peelingów, ten nie pozostawia na skórze tłustej i lepkiej warstewki. Polecam :)


Składniki
Wykonanie 
Topimy masło kakaowe z olejek kokosowym do płynnej konsystencji. Czekamy  aż oleje nieco przestygną i do ciepłych ale nie gorących dodajemy: żel aloesowy, suszone kwiaty i olejek eteryczny. Dosypujemy tyle cukru, aby uzyskać pożądaną gęstość peelingu Przed użyciem, każdorazowo należy go podgrzać do rozpuszczenia się olejów. Peeling przechowywać najlepiej w lodówce i zużyć do miesiąca czasu. (Ja przechowywałam swój po za lodówką przez 2 tygodnie, do tego czasu go zużyłam i nic mu się nie stało.)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger