Dr Beta Woda Różana


W kilku słowach o kosmetyku
Moja opinia 
Opakowanie tej wody różanej stanowi i plus i minus tego produktu. Z jednej strony, koreczek gwarantuje świeżość. Szklana buteleczka jest niezwykle elegancka i dodaje luksusu podczas używania tej wody. Z drugiej strony, koreczek tak dobrze chroni prze ulotnieniem zapachu że nie otwiera się buteleczki wygodnie.
Woda różana ma w sobie różę co bardzo cenię, że nie jest oszukana. Zapach jest takim jakim najbardziej lubię w różach. Nie jest słodki i mdły jak babcine perfumy a wręcz przeciwnie świeży i lekki. Jeden z ładniejszych jakie miałam okazje stosować. W swoim działaniu kosmetycznym, spisuje się jak należy. Odświeża i tonizuje cerę, pozostawiając ją widocznie oczyszczoną. Moim ulubionym zastosowaniem tego kosmetyku jest używanie jej do nakładania suchych podkładów mineralnych na twarz. Takie połączenie gwarantuje nie tylko lepsze rozprowadzenie się podkładów ale i przy okazji odżywia cerę czego nie zrobi zwykła woda. Mogę z czystym sumieniem polecić tą wodę, zwłaszcza na prezent dla ukochanej kobiety zamiast róż :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger