• Home
  • /
  • Recenzje
  • /
  • Philips VisaPure Advanced recenzja czy warto kupić ?

Philips VisaPure Advanced recenzja czy warto kupić ?

Philips VisaPure Advanced
Philips VisaPure Advanced

Philips Visa Pure od samego otwarcia pudełka wzbudził mój zachwyt. Sprzęt jest wykonany z nie lada starannością, widać że części z których został zrobiony nie należą do taniego plastiku. Leży wygodnie w dłoni, można używać go nawet pod prysznicem bo jest wodoodporny. Jest ładowany bezprzewodowo, żywotność baterii jest bardzo długa. Używam go ponad miesiąc i ładowałam tylko jeden raz.

Technologia jest na najwyższym poziomie, urządzenie samo rozpoznaje konkretna końcówkę i ma do każdej dostosowany inny program. Tutaj nie musimy się obawiać, że za długo myjemy twarz – wszystko ma zaprogramowany odpowiedni czas działania. W dodatku, możemy dokupywać do niego różne końcówki i zwiększać możliwości sprzętowe. Brzmi świetnie prawda ?

Philips VisaPure Advanced
Philips VisaPure Advanced

W zestawie znajdują się trzy końcówki

1. Do delikatnego oczyszczania twarzy – tutaj program włącza się na 3 etapy, podzielony jest na 3 sfery do mycia twarzy – prawy, lewy policzek oraz czoło. Każdy cykl trwa po około 20 sekund.
2. Do masażu twarzy – A dokładnie do ujędrniającego i odmładzającego policzków. Program włącza się 2 razy, na jeden i drugi policzek
3. Do masażu skóry pod oczami – tutaj masażer działa najkrócej i włącza się również 2 razy. Ta chwila wystarczy jednak by wizualnie poprawić wygląd naszych oczu. Koniec z podkrążonymi oczami rano 🙂

Philips VisaPure Advanced

Philips VisaPure Advanced – moja opinia

Wszystkich końcówek najbardziej ukochałam sobie tą do masażu twarzy. Wystarczy zaledwie chwila, by poczuć się o wiele lepiej. Masaż niezwykle relaksuje, daje uczucie przyjemnego mrowienia skóry. Poprawia jej ukrwienie, przez co działa pobudzająco.
Końcówkę do mycia twarzy stosuje raz dziennie wieczorem. Skóra po umyciu jest bardzo dobrze oczyszczona, nie zauważyłam by sprzęt podrażniał jak to czasem bywa w tego typu urządzeniach. Przy regularnym stosowaniu, problem suchych skórek zniknął bezpowrotnie. Pojawia się na niej mniej przykrych niespodzianek, zauważyłam  zmniejszoną ilość zapchanych porów skóry. Działanie jak dla mnie genialne, nie miałam nigdy tak fajnego sprzętu 🙂

Jest to profesjonalny sprzęt, do użytku w domu dla każdego. Z pewnością posłuży kilka lat, nawet jeśli jakaś końcówka się zużyje można dokupić kolejną.  Jedynym minusem jest cena, koszt około 900 zł nie należy do tanich.Oczywiście nie jest to rzecz niezbędna, ja osobiście bym nie kupiła tego urządzenia. Jest to raczej dobro luksusowe na które nie każdy może sobie pozwolić.

Drodzy Panowie, jeśli macie nieco więcej grosza i szukacie czegoś wyjątkowego dla swojej kobiety, mogę zapewnić, że zakup VisaPure będzie na pewno trafionym prezentem.

P.s Ja miałam szczęście wygrać go w konusie na Wizażu. 
Cieszę się, że na własnej skórze przekonałam się o świetnym działaniu VisaPure Advanced

Dodaj komentarz