Przejdź do treści

Wywiad z marką BIO IQ – Poznajemy Polskie marki naturalne

 
Hej Wszystkim,
Dzisiaj zapraszam na kolejny wywiad. Dzisiaj na kilka pytań odpowie nam marka BIO IQ
Co skłoniło Państwa do założenia firmy?
Czynników było wiele. Oczywiste jest, że decyzji o założeniu firmy nie podejmuje się w kilka minut. Niemniej jednak mam wrażenie, że kluczowa była tu kwestia niezależności, działania na własnych warunkach. Bardzo chcieliśmy tworzyć produkty, które byłyby w 100% zgodne z naszymi przekonaniami i potrzebami. Produkt, który byłby tą „małą cegiełką” aby zmienić świat na lepszy to znaczy oferować wartościowy i uczciwy produkt zarówno dla klienta ostatecznego, któremu gwarantujemy prawdziwie naturalne i zdrowe kosmetyki ( nie tylko jako slogan marketingowy tak często dziś nadużywany).  Dbamy również o producentów składników dlatego część naszych produktów pochodzi ze sprawiedliwego handlu Fair Trade oraz oczywiście o środowisko gdzie większość naszych składników pochodzi z kontrolowanych i zrównoważonych upraw organicznych.
 Jakie sukcesy w pracy, przyniosły Państwu największą radość?
Przede wszystkim zadowolenie klientów. W końcu to dzięki nim jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i to dla nich tworzymy. To że ilość miłośników BIO IQ ciągle rośnie, niezmiennie wywołuje uśmiech na naszych twarzach bo to potwierdzenie, że to co robimy ma sens.
Za cel postawiliśmy sobie stworzenie marki autentycznej w każdym calu dlatego staramy się poprzez wszystkie nasze działania, prezentować pewien styl życia. Chcemy inspirować, inspirować do świadomych wyborów, do zmian, do celebrowania życia. Dlatego bardzo cieszy gdy widzimy, że coraz więcej osób podzielają nasze wartości i światopogląd.
 Co jest największą motywacją do pracy?
Dobre pytanie, choć chyba nie ma sensu rozmawiać tutaj o jednorazowej motywacji, a raczej o tym, co ciągle napędza nas do działania. Na pewno jest to chęć rozwoju, ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki tak, aby jeszcze bardziej zadowolić naszych klientów. Do tego oczywiście budowanie swojego poczucia niezależności i świadomość, że chociaż w małym stopniu, możemy ulepszać ten świat. 
Z jakiego kosmetyku są Państwo najbardziej dumni?
Oczywiście ze wszystkich, bez żadnego wyjątku. Nad każdą kolejną recepturą długo pracujemy, właśnie po to, by być jej absolutnie pewnym. Jeśli cokolwiek budzi nasze wątpliwości, albo odnosimy wrażenie, że coś mogłoby być zrobione lepiej, to… po prostu to ulepszamy. I dopiero wtedy prezentujemy klientom.
 Jakie są kolejne cele rozwoju firmy?  
Na pewno chcemy cały czas budować swoją pozycję na polskim rynku. Pomału jednak działamy już w kierunku zaistnienia na rynku międzynarodowym. 
 Dlaczego warto używać naturalnych kosmetyków ?
Przede wszystkim dlatego, że są to produkty, którym można w pełni zaufać. Pochodzą z natury, a skoro my sami jesteśmy jej częścią, to siłą rzeczy – muszą być dla nas dobre.
Poza tym należy pamiętać, że wiele kosmetyków drogeryjnych zawiera składniki,  których wpływ na organizm jest tak naprawdę niezbadany. Wiele z nich potrafi odkładać się w ciele na wiele lat i niestety sami jeszcze nie wiemy, jakie niesie to za sobą konsekwencje. Dlatego nie ma sensu ryzykować, lepiej wybrać to, co dla nas dobre i organiczne.

Zresztą przekonaliśmy się najpierw na sobie, a teraz dostajemy bardzo wiele potwierdzeń do naszych klientów – nasza skóra i włosy po prostu wolą naturę. To widać już po krótkim czasie przestawienia się na naturalną pielęgnację – włosy stają się mocniejsze, mniej wypadają, mniej się przetłuszczają, skóra staje się zdrowsza i piękniejsza, bez jakichkolwiek podrażnień. 

Wszystkich ciekawych zapraszam na stronę BIO IQ
A czy wy znacie markę BIO IQ ? Jeśli tak, to jakie kosmetyki są waszymi ulubionymi ?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: