Nowości od Annabelle Minerals

Hej Wszystkim,
Dzisiaj co nieco o nowościach od Annabelle Minerals, które udało mi się wygrać ostatnio w konkursie. Moja kolekcja minerałów się powiększa a ja z tego powodu bardzo się cieszę 🙂

Pędzel FLAT TOP

Jest to mój pierwszy pędzelek tego typu. Jest poręczny i wygodny w użyciu. Włosie jest mięciutkie i puchate, pędzelek mimo to zachowuje swój kształt jak należy. Aplikuje z jego pomocą zazwyczaj korektor. Jest wtedy bardziej precyzyjnie nałożony i równomiernie pokrywa skórkę. W czyszczeniu nie sprawia problemu, jak na razie się nie niszczy. Mam nadzieję, że posłuży mi jak najdłużej.

Róż mineralny HONEY

Zdecydowałam się na ten kolor z myślą o nadchodzących słonecznych dniach. Kolor jest śliczny, delikatnie podkreśla skórę a zwłaszcza nadaje opaleniźnie ładnego wykończenia. Róż spełnia się również w roli delikatnego cienia do powiek. Można uzyskać ładny efekt podkreślenia skóry, bez plam czy przebarwień.

Kryjący podkład i korektor z serii Beige Light

W końcu mogłam się przekonać, jaka jest różnica pomiędzy korektorem a podkładem. Mam pasującą do siebie parę kolorystyczną. Zważalną różnicą jest na pewno krycie, korektor jest nieco mocniejszy od podkładu. Bardziej też trzyma się skóry, dlatego lepiej nakładać go punktowo. Podkład ma słabsze krycie i lepiej wtapia się w skórę, wyrównując koloryty skóry. Drobinki korektora są bardziej ,,gęste i zbite”, natomiast podkład jest zdecydowanie bardziej lekki.

A wy czy znacie markę Annabelle Minerals ? Która z nowości Was najbardziej zainteresowała ?

Leave a Reply

%d bloggers like this: