Black Head Pore Strip Pilaten – Słynna czarna maska na wągry – Czy działa?

Jedni zachwalają inni odradzają. Znana już maska z chin, podbiła strefę blogosfery. Wiele osób ciągle poszukuje skutecznego sposobu na pozbycie się wągrów z nosa. Będąc ostatnio w sklepie zielarskim, wypatrzyłam ją na półce.
Nie byłabym sobą gdyby nie spróbowała. Nie kosztowała zbyt dużo ( teraz wiem że na aliexpres kosztuje grosze) . Postanowiłam – A co mi tam ! Najwyżej zafunduje sobie szybką depilacje twarzy. I jakie były efekty tego szaleństwa ? Ciekawych zapraszam dalej..

Black Head Pore Strip Pilaten

Zacznijmy od tego, że w samej maseczce wygląda się komicznie. Moja córka miała ze mnie niezły ubaw i śmiała się gdy próbowałam ją nastraszyć ( wiem jestem okropną mamą 😛 )
Pomijając efekty wizualne. Jak nakłada się tą maseczkę ? Wygląda jak czarna smoła, jak czarna smoła się nakłada – ale przy tym ładnie pachnie 🙂
Działa jak typowa maska peel off, zastyga a potem ściąga się ją z twarzy. Jedno opakowanie starczyło mi na całą twarz, tak na jedno użycie. Troszkę się ją gorzej ściąga z twarzy, nie jest jednak tak źle jak myślałam.

Efekty ? Naprawdę całkiem przyzwoite. Może nie takie jak mi się marzyły, jednak jak na bajer z chin super !  Cera z początku może być nieco podrażniona i zaczerwieniona. Mi jednak przyjemność sprawia, ten efekt ,,mrowienia”. Skóra jest cudownie miękka w dotyku, czuję że jest bardziej oczyszczona. Radzi sobie z małymi wągrami całkiem nieźle. Przy większych przypuszczam że : maski musiało by być więcej, konieczne było by uprzednie ,,otworzenie porów” poprzez parówkę czego niestety nie zrobiłam

Skład
woda,
Polyvinyl Alcohol The Daily Dye,
Glycerol,
Propylene Glycol,

Diazonium,
Imidazolidinyl Urea,
iodopropynyl Butyl Carbamate,
Glycol,
Flavour (Daily) Więcej o składnikach :tutaj 
A czy wy używaliście tej maseczki ? Czy używacie kosmetyków chińskich ? 

Wpis bierze udział w akcji Mania Maseczkowania 

Leave a Reply

%d bloggers like this: