Przejdź do treści

Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals

Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals

Dzisiaj chciałam wam przedstawić opinię i efekty miesięcznej kuracji Mediceuticals For Women Mediceu+Icals. Przez cały miesiąc używałam tylko tych kosmetyków do włosów. Myłam włosy prawie codzienne stosując zarówno szampon i odżywkę. Codziennie dwa razy używałam preparatuCellagen ™ używanego bezpośrednio na skórę włosów. Ze względu na to, że produkty mają działać wspólnie pod koniec opisuje podsumowanie efektów użycia.

  • Triaminocoptinol™ – hamowanie transformacji DHT
    odpowiedzialnej za miniaturyzację mieszka włosowego, stymulacja krążenia
    krwi w kapilarkach oplatających mieszek włosowy, poprawa zakotwiczenia
    cebulki w mieszku włosowym,
  • Femmingen™ – kompleks fitoestrogenów ekstrahowany z roślin,
  • Estrollin™ – witaminy i minerały niwelujące procesy androgenowego wypadania włosów.
Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals

Hair Follicle Revitaliser Cellagen™ –  tonik do włosów

Użycie toniku : Dzięki pompce łatwo zapikować tonik bezpośrednio na skórę głowy. Tonik ma mocno mentolowy zapach, który utrzymuje się przez kilka godzin po użyciu. Chwilę po aplikacji wyczówalne jest na skórze przyjemne mrowienie i lekki chłód. Czasem się zdarza, że skóra jest nieco czerwona. Defekt ten znika jednak z czasem.

Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals

Cleanser Folligen™ – szampon do włosów

Użycie szamponu : Szampon na gęsta żelową konsystencje. Zapach ma delikatny i przyjemny dla nosa. Pieni się bardzo dobrze, wystarczy niewielka ilość by umyć włosy. Czuć że włosy są szorstkie po umyciu co jest oznaką bardzo dobrego oczyszczenia

Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals

Conditioner Vitatin™ – drugi etap terapii For Women.

Użycie odżywki : odżywka jest gęsta jej konsystencja jest śliska i kremowa. Zapach kosmetyku jest zbliżony do szamponu. Łatwo rozprowadza się na włosach. Sprawia, że włosy przelewają się przez palce już podczas zmywania. Używa mi się jej bardzo przyjemnie. Doskonale nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Niestety ciężko się wydobywa odżywkę z butelki.

Składy kosmetyków  od lewej szampon, odżywka, tonik
Efekty użycia

Na początku przyznam, że nie używałam nigdy tego typu kuracji na włosy. Nie należy ona do tanich, są to profesjonalne kosmetyki trychologiczne nie dostępne w zwykłych drogeriach. Skład nie jest przypadkowy, został opracowany na postawie szeregu badań by znaleźć skuteczną metodę na walkę z wypadaniem włosów. Dałam całej kuracji wysoką poprzeczkę i po cichu liczyłam na skuteczność.

Od urodzenia dziecka, męczę się z wypadaniem włosów. Problem ten nasilił się po zaprzestaniu karmienia piersią. Jeszcze niedawno, bywały momenty, gdy włosów leciało mi tyle z głowy że bałam się kolejnego czesania włosów. Już podczas mycia, gdy tylko przeczesałam ręką włosy – na dłoni znajdowało się mnóstwo włosów. Nawet nie liczyłam ile, bo bałam się że popadnę w paranoje i stres nasili problem.

Gdy miałam okazje spróbowania tych kosmetyków, nie wahałam się ani chwilę. Te z was, które miały problem taki jak ja – wiedzą co to znaczy gdy włosy naprawdę lecą z głowy. Przykładałam się jak nigdy do tej kuracji, stosowałam ją prawie codziennie z małymi wyjątkami. Zużycie kosmetyków jest naprawdę niewielkie i starczy mi jeszcze na co najmniej 2 miesiące używania

Efekty terapii Mediceuticals For Women Mediceu+Icals Jakie zauważyłam efekty użycia

Po 1-2 użyciach : Włosy pięknie błyszczą, wyglądają na widocznie zdrowsze. Nie plączą się, zwłaszcza podczas rozczesywania

Po miesiącu używania : Na efekty całej kuracji musiałam poczekać. Same kosmetyki nie zdziałają od razu nie wiadomo czego. Cierpliwość się opłaciła ! Włosy  są mocniejsze i zdrowsze.  W moim odczuciu i po tym co widzę na szczotce po rozczesaniu włosów, ilość wypadających włosów zmniejszyła się o połowę. Czy to dużo czy mało ? Sami oceńcie.
Zwiększył się też znacząco porost nowych włosków, pojawiło się wiele babyhair .
Dla mnie to oznaka, że kuracja jest skuteczna,  będę ją stosowała  raz w tygodniu dla podtrzymania efektów.  Cieszę się, że miałam okazje spróbować działanie na sobie całego zestawu. Uważam, że dopiero wszystkie kosmetyki zebrane w całość działają jak należy.

Zainteresowanych zapraszam do strony mediceuticals.com.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: