Equilibra - Naturalna oliwka pielęgnacyjna


Każda młoda mama, chce znaleźć jak najbardziej bezpieczne kosmetyki dla swojego maluszka. Dobry skład to podstawa ! Jak spisała się ta oliwka u mojej córeczki ? Zapraszam do recenzji

Kilka słów o kosmetyku

Opakowanie butelka o pojemności 200 ml
Zapach delikatny, lekko słodki i pudrowy
Konsystencja rzadka, oleista
Cena ok. 26 zł
Więcej o kosmetyku przeczyszczasz tutaj  
Dostępność equilibrasklep.pl


Skład
Moja opinia 
Tą oliwkę pokochałam od pierwszego użycia. Delikatny przyjemny dla nosa zapach, to coś co jest jednym z głównych atutów tej oliwki. Stosowana u mojej córeczki spisuje się znakomicie. I naprawdę nie umiem znaleźć minusów jej używania.
Skóra jest odpowiednio natłuszczona, ale nie na tyle by uznać ją za tłustą. Cudownie miękka w dotyku i odpowiednio odżywiona. Mała sama upomina się o oliwkę i lubi gdy ją nią smaruję hihi :)
Czasem podkradam ją i ja. U mnie co prawda nie ma co liczyć na skórę gładką jak u niemowlęcia. Przyznam jednak, że spisuje się całkiem dobrze. Odżywia i natłuszcza skórę, najlepiej stosuje się ją po kąpieli. Oliwka do ciała, jest moim niezbędnikiem w kosmetyczce. Jeśli już mam wybierać, to wolę postawić na dobry skład i świetną jakość :) Szczerze polecam, nie tylko do stosowania u maluszka.


A czy u was oliwka do ciała jest niezbędnikiem ?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger