Maseczki Exclusive czy warte zastosowania przed randką ?

 
Marka Exclusive była praktycznie mi nieznana, postanowiłam w ciemno zakupić te dwie maseczki przy okazji akcji Rossmanowskiej 2+2 na pielęgnacje twarzy ( 10 zł 1 sztuka ). Czy się spisały ? Jak zadziałały ? Ciekawych zapraszam dalej 

Exclusive, Spa, maska hialuronowa 
Maseczka jest bardzo nasączona, jednak po nałożeniu płatu na skórę twarzy – nie spływa z niej. Nosi się ją wygodnie, faje przyjemne uczucie chłodu. Nie szczypie ani nie podrażnia przy tym skóry.
Efekty użycia są całkiem fajnie – skóra wyczuwalnie bardziej nawilżona, promienna i wypoczęta. Z chęcią sięgałabym częściej po tą maseczkę, jednak cena mnie powstrzymuje. Skład nie do końca naturalny, jest on jednak bogaty i zawiera wiele wartościowych ekstraktów.
Exclusive, maska kolagenowa

Tak jak i poprzednia maseczka, podobnie zachowuje się podczas aplikacji i używania. Różni się natomiast nieco przy efektach, nie są to jednak duże różnice. Zapach maseczki jest przyjemny i delikatny trudny do określenia. Efekty użycia są całkiem fajne i myślę że ta maska spisze się przed większym wyjściem. Zauważalnie koloryt skóry jest wyrównany, cera jest mniej zaczerwieniona. W dodatku jest wyczuwalnie nawilżona i bardziej jędrna. Następnego ranka po użyciu maseczki, efekty już nie są widoczne. Maska działa fajnie, jednak nie ma tutaj co liczyć na długotrwale efekty. 
Składy : Maseczka hialurynowa / Maseczka kolagenowa
Podsumowując, maseczki są fajnym rozwiązaniem przed większym wyjściem takim jak randka czy wesele. Nie zadziałają jednak u nas na dłużą metę, tylko systematyczne stosowanie przyniesie lepsze rezultaty. 
A skoro już mowa o randkach, mam informacje dla singli czy słyszeliście o speed-dates.pl
jest to fajne miejsce gdzie można znaleźć swoją drugą połówkę.

Dodaj komentarz