Przejdź do treści

Super power od Bielendy ? Co nieco o maseczkach : nawilżającej i korygującej

Maseczki kupiłam z polecenia znajomej. Tak zachwalała tą markę kosmetyków, że w końcu się przełamałam i postanowiłam spróbować mimo że składy nie do końca mi odpowiadały.

Maseczka Super Power Mezo nawilżająca Ukojenie dla skóry – tak w jednym zdaniu mogłabym opisać działanie tej maseczki. Po nałożeniu płatku maski na twarz, było mi z nią tak ,,wygodnie” że nie chciało się jej ściągać. Daje uczucie przyjemnego lekkiego chodu i dogłębnego nawilżenia. Niestety po 15 minutach te uczucie ukojenia mija.
A jak maska zadziałała na moją skórę ? Po ściągnięciu płachty,  prawie cała zawartość maseczki wchłonęła się w skórę. Przez pewien czas, skóra jest jeszcze nieco lepka.  Efekt znika po całkowitym wyschnięciu maseczki. Działanie jest całkiem dobre. Cera jest nawilżona i gładka w dotyku. Nie jest przy tłusta ani zapchana. Efekt nawilżenia, jest wyczuwalny do kilku godzin po użyciu Ogólnie jestem zadowolona z tej maseczki i myślę by w przyszłości do niej wrócić ponownie.

Maseczka Super Power Mezo korygująca

Maseczka podczas aplikacji, spisuje się równie dobrze jak powyższa. Zapach jest nieco inny, jednak tak samo fajnie nakłada się płachtę na twarz. Można nałożyć maseczkę na twarz i spokojnie zająć się normalnymi czynnościami, nic nie spływa ani nie ścieka z twarzy.
A jakie są efekty użycia ?
Powiem szczerze, że nie czuję żadnej różnicy. Po jednym użyciu, maseczki przynoszą podobne efekty. Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Przypuszczam, że używając tej maski częściej można by było zauważyć większe różnice. Jedyną różnicą jest wizualne zmniejszenie zaczerwienień twarzy. Ta maseczka jednak nie spodobała mi się tak bardzo jak nawilżająca. Efekty użycia nie są niestety tak długotrwałe.

Składy góra : Maska korygująca, dół maska Nawilżająca

P.s Jeśli szukacie dobrej miejscówki na pobyt nad morzem to polecam domki w sianożętach
To praktycznie ostatni gwizdek by zarezerwować wczasy nad morzem w dobrym terminie i fajnym miejscu. Ja w tym roku spędzam wakacje właśnie nad naszym Polskim morzem, a wy ?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
%d bloggers like this: