DIY Olejek do ciała podkreślający opaleniznęHej Wszystkim,
Dzisiaj naprawdę prosty przepis na olejek do opalania, który podkreśli Waszą opaleniznę. Z pewnością przyda się nie tylko latem ale i wtedy, gdy zależy nam na tym by nasza skóra wyglądała wyjątkowo pięknie.

Składnik:
  • 50 ml oleju słonecznikowego
  • Witaminy w kapsułkach A i E
  • Szczypta złotej miki lub połyskującego złotego cienia ( ja użyłam Bronze Sparkle od Lili Lolo)
  • Kilka kropli olejku zapachowego
Olejek można również przygotować na bazie ulubionego oleju do ciała. Wystarczy tylko dosypać odrobinę, by uzyskać zupełnie inny kosmetyk, który nie tylko pielęgnuje ale i podkreśla kolor skóry.
Warto również, pomyśleć o ochronie przeciwsłonecznej i dodać błyszczącej miki do kosmetyków do opalania. Jest to trik, który pozwoli Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Kliknij tutaj by zobaczyć, jak olejek podkreśla opaleniznę KLIK A czy wy lubicie używać olejków do ciała latem ?

P.s Jeśli macie rodzinę w UK, dobrze wiedzie jak drogo kosztuje, wysyłka poczty za granicę. Polecam spróbować wysyłkę z epaka.pl która oferuje  tanie paczki do Anglii
Radzę też dobrze zważyć przesyłkę przed jej zamknięciem. Ostatnio wysyłając paczkę do brata, miałam wagę za dużą o kilka gram, co skutkowało podwojeniem ceny wysyłki na  poczcie. Szkoda, przepłacać.... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger