Omegaregen® skin care - dbam o skórę od wewnątrzDostępność omegaregen.pl
Cena 75 zł
Informacje od producenta od producenta
Poprzez wewnętrzną siłę do zewnętrznego piękna. Omegaregen® skin care to naturalny nutrikosmetyk, mający korzystny wpływ na zdrowie, regenerację i wygląd skóry, który powinno się traktować jako niezbędny element diety. Preparat powstał na bazie uprawianego w Polsce lnu. Opracowali go polscy naukowcy, wspierani przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy dermatologów oraz kosmetologów. Formuła Omegaregen® skin care jest odpowiedzią na większość problemów, z jakimi zmagają się ich pacjenci. Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Dzięki temu skutecznie regenerują, odżywiają i oczyszczają skórę od wewnątrz. Warto wspomnieć, że w przeszłości kwasy omega 3 (ALA) były nazywane witaminą F, czyli witaminą piękności. Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj
 W skład 5 ml produktu wchodzą
  • Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego 2 g
  • Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego 0,5 g
  • Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,7 g
  • witamina A 0,8 mg
  • witamina D 5 μg
  • witamina E 10 mg
  • koenzym Q10 30 mg

Efekty kuracji

Przyznam szczerze, do wszelkiego rodzajów suplementów diety podchodzę z dystansem. Z doświadczenia wiem, że nie każdy  jest skuteczny. Do zastosowania tej kuracji, zachęcił mnie głównie skład. Omegaregen® skin care bazuje na oleju lnianym, zawiera również dodatkowe składniki, całość skomponowana tak by dbać o naszą skórę. 

Smak suplementu nie należy do najsmaczniejszych, jednak nie on jest tutaj najważniejszy. Najistotniejsze jest dla mnie samo działanie. Czy okazało się skuteczne ?

Zażywam suplementu już od ponad miesiąca czasu, z małymi przerwami gdy zdarzyło mi się go zapomnieć wypić. Pierwszą zauważalną zmianą, było zmniejszenie w znacznym stopniu, pojawiania się nowych krostek na skórze. 
Nawet przed okresem, kiedy zazwyczaj pojawiają się w większej ilości,  nie było ich praktycznie wcale. Byłam tym bardzo zaskoczona, zwłaszcza że efekty pojawiły się po tygodniu czasu od stosowania. 
Kolejnym miłym zaskoczeniem, jest widoczne wzmocnienie paznokci oraz ich szybszy porost. Paznokcie stały się bardzo grube, nie są  łamliwe a ich płytka wygląda na zdrowszą !
Odniosłam również wrażenie, że wyrównała się praca gruczołów łojowych na skórze. Moja cera jeszcze niedawno z tendencją do przetłuszczania się, stała się w końcu normalna.
Włoski wyglądają również na zdrowsze, jednak efekty na skórze i paznokciach są bardziej widoczne.


Podsumowując kurację w kilku zdaniach. Jej głównym atutem jest naturalny skład zawierający niezbędne kwasy dla naszej skóry i zdrowia. Zażywanie Omegaregen® skin care , wpłynęło na znaczna poprawę mojej cery jak i widoczne wzmocnieni paznokci. Jest to kuracja bardzo wydajna i z spokojem starczy na dwa miesiące używania. Polecam jej zastosowanie zwłaszcza przed jakimś większym wydarzeniem, kiedy zależy nam na poprawie wyglądu naszej skóry.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger