Co nieco o cieniu do powiek i różu do policzków marki BOHO cosmetics


Dziś co nieco o nowościach w Polsce. Różu do policzków w kolorze  04 Rose oraz cieniu do powiek w kolorze 113 Rose.

Kosmetyki są dostępne tutaj Cień do powiek 44 zł oraz Róż do policzków w cenie 55 zł 
Składy są dostępne na stronie producenta www.bohocosmetics.com


Moja opinia

Róż do policzków jest zawarty w papierowo-plastikowym opakowaniu. Wizualnie bardzo mi się podoba, w szczególności wytłoczone logo. Jest dosyć sypki, nakładany pędzelkiem do różu nieco się obsypuje. Nałożony jednak na twarz, nie sprawia już takiego problemu.

Kolor jest matowy, dosyć delikatny a co najważniejsze możemy stopniować jego intensywność nakładając kolejne warstwy. Od delikatnego podkreślenia do tego bardziej wyrazistego. Zawiera w sobie mikroskopijne błyszczące drobinki, które są dopiero widoczne po dokładnym przyjrzeniu się. To sprawia, że róż na policzku wygląda bardzo naturalnie i w sposób delikatny podkreśla urodę. Utrzymuje się na skórze w zależności od warunków podogonowych od 6 do 8h.

Moja opinia 

Cień jest matowy w kolorze bardzo jasnego i bladego różu. Niestety mój telefon nie uchwycił dokładnie tego odcieniu. Używam go głownie jako bazę pod inną cienie lub do blend-owania kolorów.  Cień spisuje się również bardzo dobrze solo, w dziennym makijażu. Trzeba go dobrze rozetrzeć, gdyż jego granice są widoczne na powiece. Mimo jasnego odcienia, jego pigmentacja jest zadowalająca. Nie obsypuje się w ciągu dnia , jego trwałość na powiece w zależności czy się użyło bazy wynosi od 6 do 8h. 


A wy lubicie naturalne składy w kosmetykach do makijażu ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger