BOHO cosmetics róż i cień

Dziś co nieco o nowościach w Polsce. Różu do policzków w kolorze  04 Rose oraz cieniu do powiek w kolorze 113 Rose.

Kosmetyki są dostępne tutaj Cień do powiek 44 zł oraz Róż do policzków w cenie 55 zł 
Składy są dostępne na stronie producenta www.bohocosmetics.com

BOHO cosmetics róż i cień
Moja opinia
Róż do policzków jest zawarty w papierowo-plastikowym opakowaniu. Wizualnie bardzo mi się podoba, w szczególności wytłoczone logo. Jest dosyć sypki, nakładany pędzelkiem do różu nieco się obsypuje. Nałożony jednak na twarz, nie sprawia już takiego problemu.
Kolor jest matowy, dosyć delikatny a co najważniejsze możemy stopniować jego intensywność nakładając kolejne warstwy. Od delikatnego podkreślenia do tego bardziej wyrazistego. Zawiera w sobie mikroskopijne błyszczące drobinki, które są dopiero widoczne po dokładnym przyjrzeniu się. To sprawia, że róż na policzku wygląda bardzo naturalnie i w sposób delikatny podkreśla urodę. Utrzymuje się na skórze w zależności od warunków podogonowych od 6 do 8h.
Moja opinia 
Cień jest matowy w kolorze bardzo jasnego i bladego różu. Niestety mój telefon nie uchwycił dokładnie tego odcieniu. Używam go głownie jako bazę pod inną cienie lub do blend-owania kolorów.  Cień spisuje się również bardzo dobrze solo, w dziennym makijażu. Trzeba go dobrze rozetrzeć, gdyż jego granice są widoczne na powiece. Mimo jasnego odcienia, jego pigmentacja jest zadowalająca. Nie obsypuje się w ciągu dnia , jego trwałość na powiece w zależności czy się użyło bazy wynosi od 6 do 8h.
A wy lubicie naturalne składy w kosmetykach do makijażu ? 

Leave a Reply

%d bloggers like this: