Domowe spa dla stóp z Saponlabs

Zestaw zawiera :

– OLEJ KROKOSZOWY (25G + 50G)
– OLEJEK BERGAMOTA (1,5G)
– OLEJEK EUKALIPTUSOWY (1,5G)
– MOCZNIK (15G)
– SÓL Z MORZA MARTWEGO (25G)
– SÓL HIMALAJSKA (25G)
– SKARPETKI BAWEŁNIANE
– SZPATUŁKI DREWNIANE
– STRZYKAWKĘ DO PRECYZYJNEGO DOZOWANIA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Za pomocą tego zestawu wykonasz: kąpiel dla stóp, peeling oraz serum nawilżające

Kąpiel dla stóp
Moja opinia

Kąpiel jest bardzo prosta w wykonaniu. Stanowi dobry wstęp do pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych. Doskonale zmiękcza twardy naskórek. Dodatek moczniku w moim odczuciu spisuje się lepiej, niż tradycyjne sole do kąpieli stóp. Olejek eteryczny pozwala się zrelaksować i wyciszyć po męczącym dniu.

Peeling dla stóp
Moja opinia

Peeling solny, jest dosyć mocny. Drobinki soli nie rozpuszczają się szybko, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się przyjemnym masażem. Nie polecam użycia, przy drobnych rankach na skórze, dodatek soli może je podrażniać. Peeling potrafi częściowo złuszczyć drobny zrogowaciały naskórek. Jest skuteczny stosowany regularnie.
Serum do stóp
Moja opinia

Serum jest częścią zestawu, która najlepiej się u mnie spisała. W dodatku z bawełnianymi skarpetami potrafi zdziałać wiele dobrego. Skóra już po kilku użyciach, jest bardziej miękka i nawilżona. Jest mniej podatna na złuszczanie. Jest to mój niezbędnik zwłaszcza latem, kiedy to częściej pokazuje gołe stopy i chcę by wyglądały dobrze.

Podsumowanie całego zestawu
Tak jak i w przypadku ,,Domowego spa dla włosów“, uważam zestaw za doskonały pomysł na prezent nie tylko dla maniaczki domowej kosmetyki. Mamy pełną kontrolę nad całym procesem przygotowania kosmetyków, nie musimy się bać, że znajdziemy w nich zbędną chemię. Wszystko to zapakowane w uroczą szkatułkę, która na pewno znajdzie jakieś inne zastosowanie w domu.

A czy was ucieszył by taki zestaw w roli prezentu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *