Kredka do oczu i brwi od Bohocosmetics

Kredka do oczu i brwi od Bohocosmetics

kredka do oczu i ust OPALINE 29 zł dostępność tutaj
kredka do brwi BLOND nr. 03 32 zł dostępność tutaj
Składy są dostępne na stronie producenta   www.bohocosmetics.com

Kredka do oczu i ust OPALINE 

Moja opinia 
Kredka do oczu w odzieniu bordo, czasem odnoszę wrażenie, że wpada w tonacje fioletu. Jest mniejsza niż standardowe kredki do oczu. Drewienko jest dobrej jakości, kredka nie tępi się ani nie łamie podczas ostrzenia. Jest miękka i łatwa w aplikacji. Pigmentacja jest naprawdę dobra, trwałość bardzo zadowalająca. Użyta w makijażu oczu, spokojnie wytrzymuje cały dzień w takim samym kolorze. Producent zapewnia, że służy ona do makijażu ust i oczu. Moim zdaniem zupełnie nie spisuje się w makijażu ust. Jako konturówka wygląda jeszcze dobrze, jednak do makijażu całej powierzchni ust nie polecam. Efekt zupełnie mi się nie podoba.
Nie da się ukryć, że w makijażu oczy pozytywnie mnie zaskoczyła głównie trwałością. Kredka zmywa się dobrze, wymaga jednak kosmetyku do demakijażu.

Kredka do brwi BLOND 03

 Moja opinia 
Jakość drewienka i wielkość kredki nie różni się od poprzedniej.  Kredka do brwi posiada dodatkową spiralkę do przeczesywania brwi. Pigmentacja jest bardzo mocna, kredka lubi się nieco rozmazywać. Uważam to za i plus i minus. Możemy dzięki temu uzyskać bardziej naturalny efekt podkreślenia brwi. Wystarczy tylko przeczesać szczoteczką, by te były podkreślone jak należy.
Nie są odrysowane jak z szablonu. Efekt wycieniowania, jaki można uzyskać bardzo mi się podoba.
Trwałość kredki mnie zadowala, makijaż prezentuje się ładnie przez cały dzień. Kredka sama w sobie jest średnio-twarda. Zauważyłam, że w dni gdy jest cieplej staje się nieco bardziej miękka.
A tak kredki prezentują się w makijażu

Leave a Reply

%d bloggers like this: