Kredki do oczu i brwi od Bohocosmeticskredka do oczu i ust OPALINE 29 zł dostępność tutaj
kredka do brwi BLOND nr. 03 32 zł dostępność tutaj
Składy są dostępne na stronie producenta   www.bohocosmetics.com
Kredka do oczu i ust OPALINE 

Moja opinia 

Kredka do oczu w odzieniu bordo, czasem odnoszę wrażenie, że wpada w tonacje fioletu. Jest mniejsza niż standardowe kredki do oczu. Drewienko jest dobrej jakości, kredka nie tępi się ani nie łamie podczas ostrzenia. Jest miękka i łatwa w aplikacji. Pigmentacja jest naprawdę dobra, trwałość bardzo zadowalająca. Użyta w makijażu oczu, spokojnie wytrzymuje cały dzień w takim samym kolorze. Producent zapewnia, że służy ona do makijażu ust i oczu. Moim zdaniem zupełnie nie spisuje się w makijażu ust. Jako konturówka wygląda jeszcze dobrze, jednak do makijażu całej powierzchni ust nie polecam. Efekt zupełnie mi się nie podoba. 
Nie da się ukryć, że w makijażu oczy pozytywnie mnie zaskoczyła głównie trwałością. Kredka zmywa się dobrze, wymaga jednak kosmetyku do demakijażu.

Kredka do brwi BLOND 03
 Moja opinia 
Jakość drewienka i wielkość kredki nie różni się od poprzedniej.  Kredka do brwi posiada dodatkową spiralkę do przeczesywania brwi. Pigmentacja jest bardzo mocna, kredka lubi się nieco rozmazywać. Uważam to za i plus i minus. Możemy dzięki temu uzyskać bardziej naturalny efekt podkreślenia brwi. Wystarczy tylko przeczesać szczoteczką, by te były podkreślone jak należy. 
Nie są odrysowane jak z szablonu. Efekt wycieniowania, jaki można uzyskać bardzo mi się podoba. 
Trwałość kredki mnie zadowala, makijaż prezentuje się ładnie przez cały dzień. Kredka sama w sobie jest średnio-twarda. Zauważyłam, że w dni gdy jest cieplej staje się nieco bardziej miękka.
A tak kredki prezentują się w makijażu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger