Kredki do oczu i brwi od Bohocosmeticskredka do oczu i ust OPALINE 29 zł dostępność tutaj
kredka do brwi BLOND nr. 03 32 zł dostępność tutaj
Składy są dostępne na stronie producenta   www.bohocosmetics.com
Kredka do oczu i ust OPALINE 

Moja opinia 

Kredka do oczu w odzieniu bordo, czasem odnoszę wrażenie, że wpada w tonacje fioletu. Jest mniejsza niż standardowe kredki do oczu. Drewienko jest dobrej jakości, kredka nie tępi się ani nie łamie podczas ostrzenia. Jest miękka i łatwa w aplikacji. Pigmentacja jest naprawdę dobra, trwałość bardzo zadowalająca. Użyta w makijażu oczu, spokojnie wytrzymuje cały dzień w takim samym kolorze. Producent zapewnia, że służy ona do makijażu ust i oczu. Moim zdaniem zupełnie nie spisuje się w makijażu ust. Jako konturówka wygląda jeszcze dobrze, jednak do makijażu całej powierzchni ust nie polecam. Efekt zupełnie mi się nie podoba. 
Nie da się ukryć, że w makijażu oczy pozytywnie mnie zaskoczyła głównie trwałością. Kredka zmywa się dobrze, wymaga jednak kosmetyku do demakijażu.

Kredka do brwi BLOND 03
 Moja opinia 
Jakość drewienka i wielkość kredki nie różni się od poprzedniej.  Kredka do brwi posiada dodatkową spiralkę do przeczesywania brwi. Pigmentacja jest bardzo mocna, kredka lubi się nieco rozmazywać. Uważam to za i plus i minus. Możemy dzięki temu uzyskać bardziej naturalny efekt podkreślenia brwi. Wystarczy tylko przeczesać szczoteczką, by te były podkreślone jak należy. 
Nie są odrysowane jak z szablonu. Efekt wycieniowania, jaki można uzyskać bardzo mi się podoba. 
Trwałość kredki mnie zadowala, makijaż prezentuje się ładnie przez cały dzień. Kredka sama w sobie jest średnio-twarda. Zauważyłam, że w dni gdy jest cieplej staje się nieco bardziej miękka.
A tak kredki prezentują się w makijażu

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji