Naturalny tusz do rzęs od BohocosmeticsMoja opinia  

Zaletą tego tuszu jest skład, który jest prawie w 100% naturalny. Używając tej mascary nie mam żadnych zastrzeżeń co do aplikacji. Nic nie szczypie ani nie podrażnia oczu. Dzięki tubce, możemy pobrać odpowiednią ilość tuszu. Nie skleja zbytnio rzęs, nie powoduje efektu ,,pajęczych rzęsek".
Należy jednak odczekać chwilę zanim tusz wyschnie, inaczej odbije się na powiece. 

Zmywa się szybko i bezproblemowo, nawet przy użyciu zwykłej wody. To wiąże się z tym, że tusz może się zmyć łatwo z rzęs, gdy będziemy płakać lub zmoczymy oczy wodą a nawet spadnie zwykły deszcz. Jednak gdy nam żadna woda nie zaszkodzi, będziemy mieli ładnie podkreślone rzęsy przez cały dzień. Wizualnie nie zauważyłam żadnej różnicy po 8h od zrobienia makijażu.

Warto zaznaczyć, że tusz jest bardzo czarny. Moim zdaniem, podkreśla rzęsy w sposób naturalny bez efektu przerysowania. Stosuje go również, gdy mam założone soczewki i tutaj radzi sobie bardzo dobrze. Efekt wizualny, pozostawiam waszej ocenie.

Co myślicie o efekcie ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger