Naturalny tusz do rzęs od BohocosmeticsMoja opinia  

Zaletą tego tuszu jest skład, który jest prawie w 100% naturalny. Używając tej mascary nie mam żadnych zastrzeżeń co do aplikacji. Nic nie szczypie ani nie podrażnia oczu. Dzięki tubce, możemy pobrać odpowiednią ilość tuszu. Nie skleja zbytnio rzęs, nie powoduje efektu ,,pajęczych rzęsek".
Należy jednak odczekać chwilę zanim tusz wyschnie, inaczej odbije się na powiece. 

Zmywa się szybko i bezproblemowo, nawet przy użyciu zwykłej wody. To wiąże się z tym, że tusz może się zmyć łatwo z rzęs, gdy będziemy płakać lub zmoczymy oczy wodą a nawet spadnie zwykły deszcz. Jednak gdy nam żadna woda nie zaszkodzi, będziemy mieli ładnie podkreślone rzęsy przez cały dzień. Wizualnie nie zauważyłam żadnej różnicy po 8h od zrobienia makijażu.

Warto zaznaczyć, że tusz jest bardzo czarny. Moim zdaniem, podkreśla rzęsy w sposób naturalny bez efektu przerysowania. Stosuje go również, gdy mam założone soczewki i tutaj radzi sobie bardzo dobrze. Efekt wizualny, pozostawiam waszej ocenie.

Co myślicie o efekcie ? 


Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji