Organic Shop - ORGANICZNY scrub do ciała ATLANTYCKIE WODOROSTY

Organic Shop - ORGANICZNY scrub do ciała ATLANTYCKIE WODOROSTY

W kilku słowach o kosmetyku
  • Opakowanie o pojemności 250 ml
  • Zapach pachnie podobnie jak męskie perfumy, wyczuwalne są również morskie nutki
  • Konsystencja gęsta i zbita, gumiasta
  • Wydajność bardzo dobra
  • Dostępność drogerie kosmetyczne
  • Cena ok.7 zł
  • Skład Sodium Chloride, Glycerin, Laminaria Digitata Extract, Fucus Vesiculosus Extract (organiczne ekstraktry wodorostów), Aqua, Butyrospermum Parkii (organiczne masło shea), Cetearyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Extract (organiczny ekstrakt aloe-vera), Chlorophyllin-Copper Complex (chlorofil), Iron Oxides, Parfum. Więcej o poszczególnych składnikach przeczytasz tutaj  Moja opinia
Przyznam, że peelingi tej marki ostatnio królują w mojej łazience. Jestem nimi zachwycona, spełniają moje oczekiwania maniaczki konkretnego drapania skóry. Niestety ta konkretna wersja, nie wzbudziła mojej miłości. Zaczynając od zapachu, który nie do końca jest dla mnie przyjemny. Przypuszczam, że wina leży w solnych drobinkach peeling-ujących. Niestety podrażniają nieco moją skórę, zwłaszcza gdy są na niej jakieś nawet mikroskopijne zadrapania. Do efektów i działania, nie mam uwag. Skóra jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Nie wymaga późniejszego nawilżania, nie pozostawia też tłustego filmu. Peeling może nieco barwić wannę, jednak wszystko spłukuje się bez problemów. Raczej nie wrócę do peelingów tej marki z solą w składzie, bo wiem że mojej skórze nie do końca ona służy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger